Konferencja HUAWEI CONNECT 2016


Szczegóły wydarzenia


24 i 25 października w hotelu Narwil w Serocku, odbędzie się pierwsza polska edycja konferencji HUAWEI CONNECT 2016, współorganizowana z firmą Intel. Będzie to największe branżowe wydarzenie Huawei i partnerów w Polsce, w pełni poświęcone transformacji cyfrowej oraz roli ICT w kształtowaniu i budowaniu Cloud 2.0. Spotkanie będzie poświęcone czterem kluczowym zagadnieniach zagadnieniom – Cloud, Big Data, SDN oraz Internet of Things.

patronat_ITwiz

HUAWEI CONNECT 2016 zgromadzi ekspertów oraz czołowe firmy z sektora energetycznego,  kolejowego, bankowego, ISP, reprezentantów środowiska naukowo-akademickiego oraz administracji publicznej. Zaproszeni prelegenci z całej polski będą dyskutować i dzielić się swoimi doświadczeniami z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnych i przetwarzania danych w chmurze w celu nakreślenia wspólnego kierunku  rozwoju otwartego ekosystemu Cloud.

Dwudniowa konferencja obejmuje prezentacje oraz debaty na poziomie biznesowym i technicznym.  Podczas imprezy, liderzy poszczególnych sektorów przemysłu podzielą się przykładami najlepszych praktyk i osiągnięć w branży. Będzie można się dowiedzieć m.in:

  • Ø  Jak Centrum Informatyczne TASK zwiększyło wydajność prac naukowo-badawczych dzięki nowym serwerom i pamięci masowej?
  • Ø  Jak modernizacja infrastruktury IT wpłynęła na funkcjonowanie Polskich Kolei Państwowych?
  • Ø  Jak Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego oraz Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe wdrażają nowoczesne metody analiz dzięki superkomputerom?
  • Ø  Jakie korzyści i oszczędności przyniosła modernizacja i unowocześnienie infrastruktury sieciowej w Banku Zachodnim WBK?
  • Ø  Jak rozwijać uslugi i sieci operatorów usług multimedialnych i ISP?
  • Ø  Jakie znaczenie mają nowe technologie w modernizacji sektora energetycznego?

Ponadto, organizatorzy przygotowali również strefę wystawową, gdzie zaprezentują nowości produktowe a wśród nich najnowszy 32-procesorowy serwer KunLun charakteryzujący się dużą mocą obliczeniową i możliwościami skalowania. Dzięki okularom VR i specjalnie zaprojektowanej na tę okazję aplikacji, uczestnicy będą mogli uczestniczyć w wirtualnym spacerze do wnętrza serwera, co pozwoli na dokładne zapoznanie się z funkcjami i możliwościami urządzenia.

Konferencja jest kierowana głównie do przedstawicieli administracji publicznej oraz firm z sektora energetycznego, kolejowego, bankowego, małych i średnich operatorów oraz instytucji naukowych i akademickich.

Rejestracja dla uczestników do 17 października 2016r na stronie konferencji HUAWEI CONNECT 2016. 

 

Podobne