I konferencja ITwiz NextGenSecurity 2014


Szczegóły wydarzenia


Mamy zaszczyt zaprosić na pierwszą konferencję organizowaną przez ITwiz. Temat, który wybraliśmy jest zawsze aktualny i zawsze interesujący – bezpieczeństwo to bowiem jeden z niepodważalnych priorytetów IT.

podglad_small

Podobnie, jak na łamach magazynu ITwiz, na konferencji chcemy przekazać głos praktykom, którzy na co dzień zajmują się bezpieczeństwem w polskich przedsiębiorstwach i instytucjach.

[/highlight]Więcej na stronie NextGenSecurity.[/highlight]

Nasi prelegenci będą opowiadać m.in. o tworzeniu architektur systemów bezpieczeństwa, analizie zasadności wydatków na ten cel i uzasadnieniu ich przed biznesem (PKP Energetyka); procedurach związanych ze ściganiem cyberprzestępców na arenie międzynarodowej (kancelaria Cyberlaw) ; jak zachować kompromis między bezpieczeństwem a dostępność usług, jak klasyfikować poufności i dostępność poszczególnych usług Web (Grupa Onet.pl); zintegrowane podejście do bezpieczeństwa (T-Mobile Polska); wdrożenie rekomendacji D i wyzwania, jakie stanęły przed bankami od strony organizacyjnej i procesów IT (Bank BNP Paribas); obszary pozatechniczne bezpieczeństwa i zagrożenia związane z nieświadomością pracowników (Royal Bank of Scotland); hybrydowe cyberataki na organizacje z wykorzystaniem m.in. socjotechnik (PwC Polska), bezpieczeństwo w nowoczesnej organizacji (Orange Polska).

To tylko niektóre z tematów konferencji NextGenSecurity 2014. Przygotowaliśmy dla Państwa dwie równoległe sesje tematyczne , podczas których zaprezentujemy bardzo interesujące case studies i przyjrzymy się najnowszym rozwiązaniom oferowanym przez liderów rozwiązań bezpieczeństwa IT.

Nasza konferencja skierowana jest do CSO i osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w firmach, dyrektorów departamentów infrastruktury i bezpieczeństwa informacji, ale także CIO i dyrektorów działów IT.

[/highlight]Więcej na stronie NextGenSecurity.[/highlight]

Podobne