Konferencja L2: Learn – Lead


Szczegóły wydarzenia


L2: Learn – Lead jest jednym z najważniejszych i największych wydarzeń w zakresie szkolenia i nauki przywództwa na świecie. Jest międzynarodową konferencją realizowaną w trybie simulcast, której tematem przewodnim jest prawdziwe i efektywne przywództwo we współczesnych czasach, rola liderów w organizacjach oraz praktyczne wskazówki dotyczące postaw, zachowań, narzędzi i technik, które decydują o innowacyjności, kreatywności, skuteczności i sukcesie lidera.

l2 learn lead

Konferencja jest adresowana głównie do przedstawicieli kadr zarządzających, kierowniczych, menedżerów, przedsiębiorców, liderów społecznych oraz liderów w administracji państwowej. Uczestnicy konferencji dowiedzą się w jaki sposób dostrzegać istniejące i pojawiające się możliwości, inspirować, dzielić się swoją wiedzą oraz odnosić sukces jako lider. To wyjątkowe wydarzenie z pewnością pozwoli rozwinąć zdolności przywódcze i zarządcze.

Podczas tegorocznej konferencji wykłady wygłoszą eksperci i praktycy w dziedzinie przywództwa, mentoringu, marketingu i innowacyjności: John C. Maxwell, Linda Kaplan Thaler i Tim Sanders.

Przewodnim tematem wystąpienia Johna C. Maxwella będzie sztuka zadawania trafnych pytań w zarządzaniu oraz przywództwie. John będąc mistrzem w ich zadawania, podzieli się z Tobą wiedzą o tym, dlaczego są one tak ważne dla liderów odnoszących sukcesy oraz jakie pytania powinieneś zadawać sobie i Twoim zespołom.

Linda Kaplan Thaler, na podstawie własnych doświadczeń oraz historii dotyczących zarówno dobrze znanych osobistości jak i zwykłych ludzi, przedstawi siłę czynnika “GRIT” (ang. Guts/Wnętrze Resilience/Odporność, Industriousness/Pracowitość and Tenacity/Wytwałość) na drodze od przeciętności do nadzwyczajności w realizacji planów, zamierzeń i osiągania sukcesów zawodowych, firmowych oraz osobistych.

Tim Sanders opowie o trzech kluczowych zagadnieniach niezbędnych do tego, aby być liderem skoncentrowanym na ludziach: pewności siebie, przywództwie i jakości relacji. Tematem jego wystąpienia będą tzw. “people-centric tools”, czyli rozwiązania i narzędzia, które służą ludziom, dzięki czemu zwiększają komfort, warunki oraz efektywność pracy i życia, umożliwiając odnoszenie sukcesów.

L2: Learn – Lead jest wydarzeniem retransmitowanym z Atlanty w USA do 300 lokalizacji na całym świecie, w tym do Warszawy. Będzie w nim uczestniczyć ok. 50 tys. liderów, menedżerów i przywódców z kilkudziesięciu krajów.

Więcej informacji i bilety wstępu na stronie warszawskiej edycji L2: Learn – Lead.

Podobne