I konferencja Rzeczpospolitej DIGITAL ECONOMY FORUM


Szczegóły wydarzenia


Digital Economy Forum to przestrzeń, w której świat cyfrowy spotyka się ze światem nowoczesnej ekonomii, bankowości, finansów, ubezpieczeń i handlu.

Jako partner medialny zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie łączące perspektywę technologiczną i ekspercką z zakresu finansów, bankowości, ubezpieczeń i e-commerce! To miejsce spotkania przedstawicieli ekspertów z globalnych korporacji finansowo-księgowych, lokalnych banków, samorządowców, polityków oraz przedstawicieli środowiska start-up’owego, które odpowiada za innowacje w sektorze.

Gośćmi honorowymi będą prof. Piotr Płoszajski (SGH) i Aleksandra Przegalińska, PhD (Massachusetts Institute of Technology).

Pierwszego dnia odbędą się prelekcje i debaty eksperckie, których tematyka skupia się na wykorzystaniu nowoczesnych technologii w obszarze bankowości, finansów i e-commerce; wykorzystaniu sztucznej inteligencji w bankowości; socjologii cyfryzacji i budowania zaufania konsumenckiego do instytucji finansowych.

Dzień drugi to panele eksperckie, case studies, one-to-one discussion, wystąpienia specjalistyczne w 6 ścieżkach tematycznych: Cybersecurity, Big Data, Innovations, Startups fin-tech/insure-tech, Artificial Intelligence, Blockchain.

W przestrzeni konferencji będzie dostępna strefa Q&A, do której zapraszamy wybranych prelegentów, a także część wystawiennicza.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Konieczna jest rejestracja na stronie: https://digitaleconomyforum.evenea.pl/

Więcej o konferencji na stronie http://digitaleconomy.pl/

Podobne