Konkurs Sukces Pisany Szminką – Bizneswoman Roku 2014


Szczegóły wydarzenia


SPS_logo
Redakcja ITwiz zaprasza do udziału w konkursie „Konkurs Sukces Pisany Szminką – Bizneswoman Roku 2014”. Inicjatywa ma na celu wyróżnienie kobiet osiągających wyjątkowe sukcesy w działalności biznesowej. Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają kobiety zatrudnione na stanowiskach kierowniczych w korporacjach, twórczynie innowacyjnych inicjatyw biznesowych, właścicielki firm z sektora mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw, a także kobiety zaangażowane w działalność charytatywną i społeczną.

Konkurs składa się z dwóch etapów. W ramach pierwszego z nich wstępnej selekcji kandydatek dokonają eksperci PwC. Do drugiego etapu zostaje zaproszonych 20 pań, które mają za zadanie przygotować prezentację swoich projektów i osiągnięć. Na tej podstawie jury konkursowe wybierze piątkę laureatek.

Nagrody zostaną przyznane w kategoriach: Debiut Roku, Moja Firma, Korporacja, Działalność na rzecz kobiet. Kandydatki do tytułu Bizneswoman Roku mają też szansę otrzymać Nagrodę Publiczności. Nowością jest specjalne wyróżnienie za dokonania w świecie nowych technologii. Zgłoszenia będą oceniane m.in. pod względem przedsiębiorczości, kreatywności, innowacyjności, umiejętności pozyskiwania funduszy na rozwój, efektywności inwestycji, poziomu społecznego zaangażowania zarządzanych podmiotów, a także pasji i wytrwałości w realizacji zamierzonych celów. Jury VI edycji konkursu tworzą osoby znane w świecie biznesu i showbiznesu. Pracom jury przewodzi dr Irena Eris.

Zgłoszenia można nadsyłać w terminie do 30 listopada 2014. Szczegółowe informacje na temat zasad uczestnictwa oraz przebiegu konkursu są dostępne na witrynie: http://www.bizneswomanroku.pl/

Finał konkursu odbędzie się podczas uroczystej gali zaplanowanej na luty 2015 roku. Organizatorami konkursu „Sukces Pisany Szminką – Bizneswoman Roku 2014” jest Sukces Pisany Szminką i Radio ZET Chilli. Partnerem strategicznym Grupa PZU, partnerem wspierającym firma GTECH, audytorem PwC, a partnerem prawnym jest WKB. ITwiz jest patronem medialnym konkursu.

Podobne