ManageEngine Forum 2020 IT Management Day


Szczegóły wydarzenia


ManageEngine Forum 2020: IT Management Day to jedna z największych w Polsce konferencji o tematyce związanej z zarządzaniem infrastrukturą informatyczną. Podczas konferencji omówione zostaną m.in. realne przykłady wykorzystania narzędzi z obszaru monitoringu infrastruktury sieciowej, ITSM oraz bezpieczeństwa IT. Tegoroczna edycja ManageEngine Forum jest organizowana w pełni online. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Na program tegorocznej konferencji ManageEngine Forum składają się wyłącznie prezentacje oparte o faktyczne wdrożenia systemów. Prelegentami są zawsze praktycy i specjaliści z firm, które wdrożyły omawiane rozwiązania. Poszczególne sesje case study są zwięzłe i treściwe – trwają jedynie 25 minut. Każda z prezentacji zakończona jest też sesją pytań i odpowiedzi. I tak, podczas ManageEngine Forum 2020 w roli prelegentów wystąpią m.in.:

• Mateusz Mazur, Global IT Manager w Yggdrasil Gaming
• Andrzej Piksa, Head of Enterprise Infrastructure Dyrektor Oddziału Wrocław T-Systems
• Marek Koźniewski, Solutions Architect IT Systems & Solutions Sp. z o.o.
• Jarosław Starszak, Naczelnik Wydziału Informatyki UM OPOLE
• Mariusz Tomczyk, Administrator IT DaVita sp. z o.o.
• Jacek Szlachciak, Kierownik Działu Informatyki Narodowe Centrum Badań Jądrowych
• Maciej Harasimczuk, Technical Department Manager INTRATEL Sp. z o.o.
• Artur Ziemiński, Project Management Director IT Solution Factor Sp. z o.o.

Wśród omawianych case study znajdą się przykłady wdrożenia rozwiązań ManageEngine, takich jak: Desktop Central, ServiceDesk Plus i Application Manager.

Uczestnicy konferencji, za pośrednictwem dedykowanych pokoi konferencyjnych, dostępnych podczas wydarzenia online mogą również wziąć udział w konsultacjach z ekspertami i kierownikami produktów MWT Solutions. Odpowiedzą oni na szereg pytań dotyczących m.in. prezentowanych rozwiązań, ale też – podzielą się z uczestnikami konferencji dobrymi praktykami oraz doświadczeniami ze zrealizowanych wdrożeń.

Szczegółowa agenda konferencji ManageEngine Forum 2020, a także formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych udziałem są dostępne na stronie:
https://mwtsolutions.eu/manageengine-forum-online-2020-it-management-day-itwiz/
Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapraszamy!

Komentarze

Dodaj także na LinkedIn feed

Powered by WP LinkPress