Masters&Robots 2019


Szczegóły wydarzenia


Eksploracja kosmosu, długowieczność, biotechnologia, sztuczna inteligencja, czytanie emocji, robotyka, blockchain, przyszłość mediów, mody i medycyny. To właśnie świat jutra, który zostanie zaprezentowany podczas 3 edycji konferencji Masters&Robots. Szykujcie się na ogromną dawkę wiedzy na temat efektywnego wykorzystania nowych technologii oraz nowoczesnego zarządzania biznesem.

Odbywająca się w dniach 7 – 9 października 2019 roku, trzecia już edycja konferencji Masters&Robots to wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konkurencyjności biznesu w perspektywie nadchodzącej dekady. Motywem przewodnim wydarzenia jest transformacja cyfrowa oraz jej wpływ na działalność biznesową w perspektywie kolejnych 10 lat.

Tematyka konferencji Masters&Robots obejmuje przede wszystkim zagadnienia związane z prognozami rozwoju:
• biznesu – o tym, jak wykorzystać nowe technologie w swojej firmie oraz o nowoczesnym zarządzaniu,
• designu – o wykorzystanie najnowszych technologii w modzie, urbanistyce oraz projektowaniu przestrzeni dla pokolenia epoki cyfrowej,
• medycyny – nowa diagnostyka, sposoby leczenia i rozwiązania, które pozwolą na podniesienie poziomu opieki medycznej,
• mediów – o tym, jak uniknąć chaosu i dystopii w coraz bardziej otaczającym nas świecie informacji.

Organizatorzy zapowiadają ponad 70 wykładów i paneli dyskusyjnych, a także warsztaty ze znanymi w świecie technologii specjalistami. W ramach konferencji udostępniona zostanie także strefa wystawiennicza.

Szczegóły na temat agendy i warunków udziału w konferencji Masters&Robots 2019 są dostępne na stronie:
https://digitaluniversity.pl/mastersandrobots/

Komentarze

Dodaj także na LinkedIn feed

Powered by WP LinkPress