Micro Focus Experience Tour 2019 Poland


Szczegóły wydarzenia


Zapraszamy do udziału w polskiej edycji konferencji Micro Focus Experience Tour. Będzie ona okazją do poznania rozwiązań i technologii pomagających usprawnić działanie firmy i w bardziej efektywny sposób przeprowadzać transformację biznesu. Zaprezentowane zostaną m.in. rozwiązania wspierające: zarządzanie hybrydową infrastrukturą IT i analizę predykcyjną, a także – pozwalające zadbać o bezpieczeństwo organizacji oraz wykorzystać koncepcję DevOps.

Program konferencji uwzględnia dzisiejsze wyzwania i wymagania biznesowe – i został opracowany z myślą o potrzebach przedsiębiorstw z Polski. Jest też okazją do poznania możliwości odpowiadających im rozwiązań technologicznych. Konferencja jest skierowana m.in. do osób odpowiedzialnych za obszar IT, menedżerów biznesowych oraz konsultantów. Udział w konferencji Micro Focus Experience Tour 2019 Poland będzie też okazją do spotkania osób z kierownictwa firmy Micro Focus, a także wielu specjalistów i ekspertów, których doświadczenia mogą pomóc w realizacji projektów cyfrowej transformacji biznesu.

Nie zmarnuj okazji, aby:
• Poznać najlepsze praktyki,
• Zobaczyć na żywo prezentacje produktów i poznać ich możliwości,
• Usłyszeć o strategii rozwoju rozwiązań Micro Focus oraz ich ulepszeniach,
• Nawiązać nowe kontakty.

Szczegółowa agenda oraz formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych udziałem w konferencji Micro Focus Experience Tour 2019 Poland są dostępne na stronie organizatorów:
http://microfocus.fundorfina.pl/micro-focus-experience-tour-2019-poland/

Komentarze

Dodaj także na LinkedIn feed

Powered by WP LinkPress