Microsoft Build 2021


Szczegóły wydarzenia


Konferencja Microsoft Build skierowana jest przede wszystkim do deweloperów, inżynierów, ale też studentów i innych osób związanych z rozwojem oraz wykorzystaniem oprogramowania biznesowego w oparciu o technologie firmy Microsoft. Tematyka tegorocznej, organizowanej w trybie online, konferencji skupiona będzie wokół zagadnień związanych z efektywną pracą zdalną i hybrydową. Zaprezentowane zostaną również nowości w obszarze usług i rozwiązań, takich jak: Microsoft Teams, GitHub, Microsoft Power Platform, Visual Studio, a także Windows oraz Microsoft 365. Udział w konferencji jest bezpłatny. Transmisja na żywo będzie udostępniona m.in. w serwisie itwiz.pl.

Źródło: Microsoft

Konferencja Microsoft Build 2021 zostanie zorganizowana w formie wydarzenia online. Wszystkie sesje będą transmitowane w czasie rzeczywistym. Tegoroczna edycja konferencji rozpocznie się 25 maja 2021 roku o godz. 17:30 polskiego czasu. Wydarzenie potrwa trzy dni.

Szczegółowa agenda dostępna jest na stronie: https://mybuild.microsoft.com/sessions. Rejestracji można dokonać bezpłatnie na stronie: https://mybuild.microsoft.com/home. Co ważne, rejestracja na wydarzenie nie jest niezbędna, aby obejrzeć na żywo transmisję z wydarzenia.