Mój komputer – moje bezpieczeństwo: webinarium z pokazem cyberataku na żywo


Szczegóły wydarzenia


8301_2306a

System ochrony naszych komputerów domowych i urządzeń mobilnych nie jest dla hakerów zazwyczaj żadną przeszkodą, a brak świadomości jak bardzo jesteśmy narażeni na ataki, skutkuje jedynie szumem medialnym podnoszonym po każdym poważniejszym incydencie.

Informacje o przypadkach niezamierzonych transakcji na kontach bankowych, wykorzystywania wykradzionych danych kartowych, otwierania linii kredytowych w oparciu o skradzioną tożsamość nie są już jedynie ciekawostkami zza oceanu. To rzeczywistość, w której żyjemy – polskie banki, instytucje finansowe oraz sklepy internetowe każdego dnia toczą walkę z cyberprzestępcami – niestety zbyt często nie udaje im się wyjść z tego pojedynku obronną ręką.

Współorganizowane przez redakcję ITwiz webinarium będzie poświęcone prezentacji różnych technik ataku wykorzystywanych przy przejmowaniu naszych komputerów i urządzeń. Webinarium będzie też okazją do demonstracji najnowocześniejszych narzędzi pozwalających wykrywać i przeciwdziałać tego typu atakom. Prezentacji towarzyszyć będzie prowadzona na żywo symulacja cyberataku. Podczas webinarium odbędzie się też prowadzona w formie internetowego czatu sesja pytań i odpowiedzi. Do udziału w webinarium zapraszamy przede wszystkim administratorów, a także specjalistów IT oraz menedżerów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo oraz funkcjonowanie środowiska teleinformatycznego.

Szczegółowa agenda oraz formularz rejestracyjny są dostępne na witrynie:
http://www.e-webinaria.pl/events/moj-komputer-moje-bezpieczenstwo/

Podobne