Open Source Day 2019


Szczegóły wydarzenia


Konferencja Open Source Day 2019 to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie poświęcone otwartym technologiom. Program tegorocznej edycji obejmie 3 ścieżki tematyczne, na które składać się będzie 9 sesji technicznych, poświęconych najważniejszym kierunkom rozwoju branży IT.

Tegoroczna, 12. już edycja odbędzie się 14 maja w Warszawie. Siłą i znakiem rozpoznawczym Open Source Day jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem przez najlepszych ekspertów z branży IT. Dla uczestników przygotowano praktyczne sesje techniczne, które będą dotyczyć m.in. takich tematów jak: sztuczna inteligencja, data science, machine learning, automatyzacja, cloud computing czy bezpieczeństwo IT.

“Tegoroczną edycję konferencji Open Source Day można uznać za szczególną. Wraz z nią oficjalnie będziemy świętować symboliczne 21. urodziny ruchu otwartych rozwiązań, który wchodzi nie tylko w trzecią dekadę, a także w zupełnie nową erę. Podczas wydarzenia odbywającego się już maju, będzie można dowiedzieć się, czym obecnie żyje branża open source i jakie są trendy oraz perspektywy jednego z najważniejszych kierunków rozwoju nowoczesnych technologii, które obecnie są podstawą funkcjonowania wszystkich gałęzi gospodarki. Także w Polsce. Pokazuje to badanie przeprowadzone przez Linux Polska , z którego wynika, że 9 na 10 przedstawicieli polskiego sektora technologii korzysta z rozwiązań otwartych” – mówi Dariusz Świąder, prezes zarządu Linux Polska, organizator konferencji Open Source Day.

Formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych udziałem w konferencji lub w warsztatach jest dostępny na stronie: www.opensourceday.pl.

Zapraszamy do udziału.

Podobne