Oracle Cloud Day 2019


Szczegóły wydarzenia


Jakie są dziś realne zastosowania rozwiązań autonomicznych? Jak budować przewagę z wykorzystaniem sztucznej inteligencji? Jak zwiększyć bezpieczeństwo chmury? O tym będzie można przekonać się już niebawem, 21 maja w Warszawie, podczas Oracle Cloud Day, największej konferencji Oracle w Polsce.

Dwa lata temu Larry Ellison z Oracle zaprezentował pierwszą na świecie autonomiczną, potrafiącą się samodzielnie naprawiać, optymalizować, bazę danych. Dziś to rozwiązanie z powodzeniem działa w jednej z instytucji polskiej administracji publicznej skracając czas czynności administracyjnych nawet o 40%. Rozwiązania autonomiczne oparte na sztucznej inteligencji stały się elementem biznesowej rzeczywistości. Jak je wykorzystać? Jaką wartość biznesową ze sobą niosą? I co najważniejsze – jak je wdrażać?

W trakcie konferencji poruszone zostaną tematy związane z wykorzystaniem najnowszych technologii działających w chmurze obliczeniowej, m.in. sztucznej inteligencji w aplikacjach biznesowych, rewolucji Blockchain czy cyfrowych asystentów. Organizatorzy zaplanowali również panele dyskusyjne z udziałem ekspertów, a także prezentacje wybranych wdrożeń rozwiązań chmurowych. Nie zabraknie też warsztatów i prezentacji technologii na żywo.
Podczas kilkunastu inspirujących sesji eksperci Oracle i firm partnerskich oraz zaproszeni goście będą omawiali szereg zagadnień związanych z transformacją cyfrową – oto niektóre tematy:
• Szybka migracja aplikacji ERP do chmury dzięki programowi SOAR
• Nowa rola administratorów baz danych w epoce autonomii
• Bezpieczeństwo informacji w chmurze
• Nowoczesne aplikacje SaaS wspomagane przez uczenie maszynowe
• Sprawdzone modele przenoszenia systemów do chmury
• Autonomiczna hurtownia danych – łatwiejszy dostęp do informacji dla biznesu

Szczegółowe informacje na temat agendy, a także formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych udziałem są dostępne na stronie Oracle Cloud Day 2019. Zapraszamy do udziału.

Komentarze

Dodaj także na LinkedIn feed

Powered by WP LinkPress