Oracle Code Explore


Szczegóły wydarzenia


Zainicjowana w roku 2017 inicjatywa Oracle Code, to seria bezpłatnych konferencji dla programistów i deweloperów, której tematem są najnowsze techniki programowania, najlepsze praktyki i trendy w obszarze sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego czy chatbotów. Lokalna, organizowana się pod nazwą Oracle Code Explore edycja, Oracle Code odbędzie się już 19 lutego w Warszawie.

Oracle Code to doskonała okazja do tego, by poznać najnowsze trendy w budowaniu aplikacji z wykorzystaniem popularnych metodyk i technologii open source. Wśród poruszanych tematów znajdą się m.in. kontenery, mikrousługi, projektowanie API, chatboty, uczenie maszynowe, DevOps, a także techniki programowania w bazach danych oraz w języku Java.

W programie wydarzenia znajdą się trzy sesje równoległe, podczas których będzie można wysłuchać referatów oraz wziąć udział w warsztatach. Podczas konferencji zorganizowane zostanie bowiem interaktywne laboratorium – osoby chętne do udziału w warsztatach są proszone o zabranie własnych komputerów przenośnych. Po konferencji zaplanowane jest spotkanie warszawskiej społeczności Cloud Native & Kubernetes.

Program tegorocznej edycji konferencji Oracle Code Explore obejmuje zagadnienia dotyczące:
• Technologii Serverless
• Budowania aplikacji przy pomocy Oracle Blockchain Cloud Service
• Wykorzystania Autonomicznej Bazy Danych Oracle przy projektowaniu aplikacji
• Mikroserwisów, a także platform Kubernetes i Istio
• Technologii uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji
• Nowych form komunikacji z użytkownikiem: Chatbotów i Cyfrowych asystentów

Formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych udziałem w konferencji Oracle Code Explore jest dostępny na stronie: https://eventreg.oracle.com/profile/web/index.cfm?PKwebID=0x611231abcd. Udział w konferencji jest bezpłatny.

ITwiz jest patronem medialnym konferencji Oracle Code Explore. Zapraszamy do udziału.

Podobne