Oracle Code Warsaw


Szczegóły wydarzenia


Oracle Code to doskonała okazja do tego, by poznać najnowsze trendy w budowaniu aplikacji z wykorzystaniem popularnych metodyk i technologii open source. Wśród poruszanych tematów znajdą się m.in. kontenery, mikrousługi, projektowanie API, chatboty, uczenie maszynowe, DevOps, a także techniki programowania w bazach danych oraz w języku Java. W programie nie zabraknie warsztatów oraz sesji interaktywnych z najlepszymi specjalistami.

Sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, boty, najnowsze techniki i metodyki budowania aplikacji – to tylko niektóre z zagadnień, które zostaną zaprezentowane podczas Oracle Code – pierwszej polskiej edycji konferencji dla deweloperów aplikacji. Spotkanie – organizowane w Polsce po raz pierwszy – odbędzie się 11 maja w warszawskim hotelu Hilton.

“Programiści muszą dziś rozwiązywać mnóstwo problemów związanych z bezpieczeństwem czy wydajnością aplikacji, które nie istniały w przeszłości. Dlatego nie będziemy mówić o gotowych produktach, ale skupimy się na przekazaniu wiedzy, która rzeczywiście ułatwi tworzenie nowych aplikacji w dobie gospodarki cyfrowej” – tłumaczy Jerzy Suchodolski, Sales Consulting Director z Oracle.

Warszawska edycja konferencji Oracle Code to jedno z czterech tego typu wydarzeń organizowanych przez firmę Oracle w Europie. Podobne spotkania odbędą się także w Londynie, Berlinie i Paryżu, a także w 10 amerykańskich i azjatyckich miastach.

Szczegółowe informacje na temat agendy, a także formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych udziałem są dostępne na stronie:
https://developer.oracle.com/code/warsaw

ITwiz jest patronem medialnym konferencji Oracle Code. Zapraszamy do udziału.

Podobne