Oracle Impact


Szczegóły wydarzenia


Innowacyjność w biznesie polega na działaniu inaczej – i lepiej. A osiągnięcie sukcesu wymaga otwartego podejścia do nowych sposobów myślenia i nowych technologii. Dlatego przyszedł czas, aby przestać postrzegać AI, uczenie maszynowe, Internet of Things czy Blockchain wyłącznie jako niełatwe wyzwania, z którymi trzeba się zmierzyć. Czas przestać opowiadać o abstrakcyjnej „wizji” i skupić się na praktycznych, namacalnych i imponujących korzyściach, jakie te technologie mogą przynieść Twojej firmie już teraz. Okazją do zapoznania się z nimi będzie konferencja Oracle Impact.

Oracle Impact to wydarzenie poświęcone przyszłości Twojej pracy i Twojej firmy. Wydarzenie pomagające zrozumieć, jak możesz wprowadzać innowacje w swojej codziennej pracy. Udział w konferencji pomoże specjalistom IT ustalić, gdzie i jak można zastosować nowe technologie w celu zwiększenia innowacyjności całej firmy. Dla menedżerów i pracowników działów biznesowych Oracle Impact będzie okazją do poznania sposobu wykorzystania nowych technologii do usprawnienia procesów takich, jak sprzedaż, marketing, finanse, zarządzanie łańcuchem dostaw oraz HR. Z kolei analitykom i inżynierom danych udział w prezentacjach towarzyszących konferencji Oracle Impact pozwoli dowiedzieć, jak wykorzystać umiejętności analityczne do wsparcia rozwoju AI i uczenia maszynowego w firmie.

Specjalnie dla uczestników sektora publicznego przewidziano dedykowaną sesję prezentującą potencjał wykorzystania nowych technologii w tym sektorze.

Szczegółowe informacje na temat programu konferencji Oracle Impact oraz formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych udziałem są dostępne na stronie konferencji Oracle Impact

ITwiz jest patronem medialnym Oracle Impact. Zapraszamy do udziału.

Podobne