Oracle SaaS w akcji


Szczegóły wydarzenia


patronat_ITwiz

Podczas konferencji Oracle „SaaS in Action Forum” eksperci Oracle z Polski i Europy zaprezentują zalety użytkowania aplikacji biznesowych działających w modelu SaaS. Podczas sesji demo przedstawione zostaną również dostępne w modelu chmurowym aplikacje Oracle.

Chmura obliczeniowa to obecnie jeden z najważniejszych czynników kształtujących rozwój branży IT. Model wykorzystania oprogramowania biznesowego w formie usługi z jednej strony pozwala obniżyć bariery wdrożenia nowoczesnych rozwiązań informatycznych, a z drugiej – ułatwia uzyskanie konkretnych korzyści biznesowych. Tematyce związanej z wykorzystaniem oprogramowania biznesowego w modelu Software as a Service (SaaS) poświęcona będzie konferencja Oracle „SaaS in Action Forum”.

Jednym z najciekawszych tematów konferencji będzie prezentacja raportu firmy IDC, zawierającego obszerną analizę rynku aplikacji SaaS w regionie Europy Wschodniej i Środkowej. Raport ten przynosi także podsumowanie najważniejszych korzyści uzyskiwanych przez użytkowników nowoczesnych aplikacji biznesowych w chmurze.

Podczas konferencji „Oracle SaaS w akcji” zaprezentowane zostaną:
• oferowane w modelu usługowym aplikacje Oracle Human Capital Management – w tym systemy do zarządzania talentami w chmurze;
• rozwiązania do zarządzania sprzedażą, marketingiem i serwisem, zintegrowane w jeden system klasy Customer Experience;
• oprogramowanie Oracle ERP w modelu SaaS;
• wspierające planowanie i budżetowanie narzędzia Oracle EPM Cloud.
Nie zabraknie też przykładów wdrożeń poszczególnych aplikacji biznesowych Oracle w chmurze i towarzyszących im korzyści.

Szczegółowa agenda oraz formularz rejestracyjny są dostępne na witrynie konferencji:
https://eventreg.oracle.com/

ITwiz jest patronem medialnym konferencji „Oracle SaaS w akcji”. Zapraszamy do udziału!

Podobne