„Po prostu Devops”


Szczegóły wydarzenia

  • Date:
  • Kategorie:

Devops jest modelem, a zarazem metodyką, która porządkuje obszar współpracy pomiędzy projektowaniem, przekazaniem i eksploatacją usług. Jest uniwersalny. Korzyści z jego stosowania są nie do przecenienia dla wielu organizacji IT. Pozwala skrócić time to market, przyśpieszyć wdrażanie zmian na produkcje, podnieść zyski. Można stosować go nie tylko w obszarze IT, ale również optymalizować przy jego pomocy całą organizację. To tylko niektóre z zalet Devops. Okazją do poznania założeń i pełni potencjału Devops będzie organizowane przez CTPartners webinarium.

Webinarium będzie okazją do poznania odpowiedzi na pytania takie jak: Dlaczego moje usługi nie porywają klientów? Jak skrócić czas cyklu wytwarzania i wdrażania zmian? Czy rozwój i operacje nigdy nie będą nadawać na tych samych falach? Czym właściwe jest Devops? Czy Devops, Agile i ITIL mogą działać razem?

Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Webinarium poprowadzi Arkadiusz Gałecki, kierownik projektów, Starszy konsultant w obszarze ITSM w firmie CTPartners SA, GK Infovide-Matrix.

Szczegółowe informacje na witrynie organizatora:
http://www.ctpartners.pl/news/451/item,1080/Webinarium_Po_prostu_Devops.xhtml

Rejestracja na webinarium:
https://ctpartners.clickwebinar.com/Po_prostu_Devops/register

Szczegóły techniczne i instrukcja dla uczestników webinarium:
http://www.ctpartners.pl/files/documents/webinar_wym_techn.pdf

Podobne