Polish Tech Day 2020


Szczegóły wydarzenia


Obecna sytuacja nie jest ostatnim drastycznym szokiem, z którym przyjdzie zmierzyć się organizacjom. Niech więc będzie dobrą lekcją na przyszłość – z takiego założenia wychodzą organizatorzy Polish Tech Day 2020. Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się już 8 lipca. Tegorocznym motywem przewodnim będzie “Nawigowanie niepewności”.

Polish Tech Day to coroczna konferencja skierowana do liderów środowiska biznesu technologicznego. Wydarzenie organizuje Fundacja PLUGin działająca na rzecz społeczności polskiej diaspory innowacyjnej. Wydarzenie tradycyjnie organizowane było w Londynie, ale z uwagi na ograniczenia związane z pandemią COVID-19 tegoroczna edycja odbędzie się online. Jej motywem przewodnim jest hasło “Nawigowanie niepewności”.

Podczas tegorocznej edycji konferencji omówione zostaną m.in. dobre praktyki radzenia sobie z kryzysami w świecie, w którym jedyną pewnością jest zmiana.“Epidemia koronawirusa wstrzymała funkcjonowanie niektórych branż, a w innych spowodowała niesamowite przyspieszenie. Podczas konferencji porozmawiamy o tym jakie były pierwsze reakcje sektora startupowego, inwestycyjnego VC i korporacyjnego w obliczu nagłej zmiany oraz czego możemy się spodziewać w następnych miesiącach i latach. Bo jednego możemy być pewni: powrót do “poprzedniej normalności” nie wchodzi w grę” – mówi Maciej Halbryt, założyciel i prezes Fundacji PLUGin, organizatora Polish Tech Day. “Naszym celem jest to, żeby uczestnicy po konferencji wiedzieli jaki kolejny krok powinni wykonać w swojej karierze czy biznesie, aby rozwiązać jakiś problem lub osiągnąć sukces. Dlatego zapraszamy do paneli najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach. Dodatkowo pragniemy stworzyć network i umożliwić dzielenie się wiedzą wszystkim Polakom działającym w świecie technologii. To jeden kluczowych z elementów misji Fundacji PLUGin” – dodaje.

Wśród tegorocznych prelegentów znaleźli się: Stefan Batory, dyrektor generalny Booksy oraz Sebastian Mikosz, były prezes LOT i wiceprezes Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych (IATA), a także inwestor Paul Bragiel i Magdalena Chelly, specjalistka ds. cyberbezpieczeństwa. Podczas Polish Tech Day 2020 odbędzie się też panel dyskusyjny z udziałem Natalii Hatalskiej, Aleksandry Przegalińskiej i Ivo Zmyślonego. Podczas konferencji tradycyjnie odbędzie się także konkurs dla polskich startupów „Pitch to London” oraz ogłoszenie laureatów nagrody API dla Ambasadorzy Polskich Innowacji, którzy stanowią inspirację i przykład dla kolejnych pokoleń przedsiębiorców.

Szczegółowe informacje na temat Polish Tech Day 2020, a także formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych udziałem dostępne są na stronie https://polishtechday.com/

Komentarze

Dodaj także na LinkedIn feed

Powered by WP LinkPress