Portfolio Experience Conference 2015


Szczegóły wydarzenia


patronat_ITwiz

Portfolio Experience Conference 2015 to wyjątkowa, poświęcona zagadnieniom związanym z zarządzaniem portfelem projektów konferencja, podczas której w roli prelegentów wystąpią wybitni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach.

Tematem tegorocznej edycji Portfolio Experience Conference jest „Transformacja PMO w celu lepszego dostosowania się do potrzeb biznesu”. Udział w konferencji daje uczestnikom dostęp do narzędzi i praktyk, które pomogą w podejmowaniu lepszych decyzji biznesowych i optymalnym zarządzaniu portfelem projektów. W roli prelegentów tegorocznej konferencji wystąpią m.in.:
Witold Hendrysiak – Były prezes Project Management Institute Poland Chapter. Współzałożyciel PMI Warsaw Poland Chapter – pierwszego oddziału PMI w Polsce. Jest dyrektorem Biura Zarządzania Portfelem Projektów w Raiffeisen Bank Polska S.A. Ma ponad 15-letnie doświadczenie w dziedzinie zarządzania projektami, posiada certyfikat PMP Project Management Institute.
Yohan Abrahams – Prezydent PMI UK Chapter, wspiera brytyjskie rządowe agencje w budowie PMO. W 2012 był wykładowcą na studiach MBA Politechniki Gdańskiej.

Podczas konferencji Portfolio Experience 2015 odbędzie się uroczyste wręczenie nagród PMO AWARD w kategoriach Najbardziej Dojrzałe PMO oraz Najszybciej Rozwijające Się PMO. Będzie to zwieńczenie konkursu PMO AWARD, którego misją jest promowanie Biur Zarządzania Projektami, jako jednostek wspierających zarządzanie projektami w organizacjach oraz działanie wedle dobrych praktyk. Organizatorzy podkreślają też, że podstawowym celem konkursu jest weryfikacja poziomu dojrzałości oraz rozwoju PMO względem lat poprzednich, w szczególności wdrażania nowych pomysłów, metod lub procesów, które doprowadziły do poprawy w zarządzaniu projektami, przynosząc tym samym korzyści biznesowe dla swoich organizacji.

Szczegóły dotyczące agendy oraz udziału w konferencji są dostępne na witrynie: http://portfolioexperience.pl

ITwiz jest patronem medialnym konferencji Portfolio Experience 2015. Serdecznie zapraszamy do udziału! Liczba miejsc ograniczona.

Podobne