Poznaj Sophos Intercept X – Truck Tour – Katowice


Szczegóły wydarzenia


Zagrożenia typu ransomware są dziś jednym z najpoważniejszych zagrożeń, na jakie narażone są organizacje biznesowe. Ransomware to nie tylko koszty związane z koniecznością przywrócenia dostępu do plików i dokumentów zaszyfrowanych przez cyberprzestępców lub zapłaty okupu. To także ogromne zakłócenia dla funkcjonowania całej firmy.

Zapraszamy do udziału w prezentacji Sophos Intercept X – rozwiązania najnowszej generacji kompleksowo wspierającego ochronę m.in. przed zagrożeniami typu ransomware. Funkcjonalność rozwiązania Sophos Intercept X umożliwia m.in.:
zabezpieczenie przed atakami typu ransomware zanim uniemożliwią one dostęp do danych
zabezpieczenie przed zagrożeniami typu zero-day w oparciu o technologię niezależną od sygnatur
• wyeliminowanie ze środowiska aplikacyjnego zagrożeń wykorzystujących oprogramowanie typu malware
• łatwe wykrywanie i analizę ataków wraz z rekomendacją działań pozwalających uniknąć skutków podobnych zagrożeń w przyszłości

Rozwiązanie Sophos Intercept X wyposażone zostało również mechanizmy CryptoGuard, które zapobiegają nieuprawnionemu szyfrowaniu danych i pozwalają łatwo przywrócić dostęp do plików.

W Polsce rozwiązanie Sophos Intercept X będzie prezentowane:
• 6 marca w Warszawie
• 7 marca w Katowicach

Każdego dnia odbywają się trzy sesje prezentacji. Udział w prezentacji będzie też okazją do rozmowy z ekspertami firmy Sophos. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły dotyczące prezentacji oraz formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych udziałem dostępne są na stronie: https://www.sophos-events.com/intercept/en/

Podobne