Premiera nowego rozwiązania firmy Bull


Szczegóły wydarzenia


Już 29 października zaprezentowane zostanie nowe rozwiązanie sprzętowe, które według przedstawicieli firmy Bull zrewolucjonizuje dotychczasowe standardy i przyczyni się do gwałtownego rozwoju biznesu każdej organizacji. Nowe rozwiązanie ma wspierać nowoczesne organizacje m.in. w zastosowaniach związanych z analizą danych. Nazwa produktu zostanie ujawniona dopiero podczas premiery. ITwiz jest patronem medialnym wydarzenia.

bull2


„Lata doświadczeń Grupy Bull w analizie i przetwarzaniu danych w ponad 50 krajach świata dały nam możliwość zaprojektowania i zrealizowania przedsięwzięcia jakiego jeszcze nie było. Wiedza, doświadczenie i wizjonerstwo naszych ekspertów i specjalistów firmy Intel pozwoliły stworzyć produkt, który – jesteśmy przekonani – pozostanie niedościgniony i niezastąpiony jeszcze przez wiele lat”
– podsumował Tomasz Szałański, Dyrektor Departamentu Usług Infrastruktury IT w firmie Bull Polska.

Nowe rozwiązanie firmy Bull jest efektem współpracy z koncernem Intel. Zdaniem przedstawicieli koncernu nowe rozwiązanie wprost odpowiada na potrzeby biznesowe związane z koniecznością bardziej efektywnego przetwarzania danych w kontekście zastosowań analitycznych. „Świat biznesu stawia coraz to nowe wyzwania branży IT, która poszukuje lepszych rozwiązań wspierających rozwój przedsiębiorstw i pozwalających im uzyskać korzyści poprzez lepszą analizę informacji. Intel i Bull odpowiadają wspólnie na te wyzwania, tworząc wysokowydajne i skalowalne systemy, które z jednej strony pozwalają firmom rozwijać biznes, a z drugiej potrafią łatwo dostosowywać się do wzrostu biznesu i jego coraz bardziej zróżnicowanych wymagań” – mówi Krzysztof Janicki, Regional Business Manager CEE z firmy Intel.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły dotyczące premiery oraz formularz rejestracyjny są dostępne na stronie:
http://form-webs.com/2014Q4PLbullionregistration

Podobne