Konferencja „Przyjazny SharePoint” – Warszawa


Szczegóły wydarzenia


„Przyjazny SharePoint” to cykl bezpłatnych konferencji zaprojektowanych z myślą o ludziach, którzy chcą usprawnić procesy biznesowe w swoich firmach – dyrektorach IT, menedżerach IT, HR menedżerach, analitykach systemów informatycznych oraz CEO. W czasie wydarzenia dowiedzą się Państwo, jak skutecznie optymalizować działania w biznesie dzięki rozwiązaniom digital workplace opartym o technologie SharePoint. Osią prelekcji będzie tematyka tworzenia rozwiązań użytecznych i przyjaznych użytkownikom. W roli prelegentów pojawią się praktycy i eksperci, którzy od lat zajmują się wdrażaniem systemów cyfrowego środowiska pracy.

przyjazny_sharepoint1

Podczas konferencji:

  • dowiedzą się Państwo, jak budować systemy w organizacji, które optymalizują działania całej firmy i jednocześnie spełniają indywidualne potrzeby użytkownika,
  • praktycy rozwiązań digital workplace wyjaśnią, dlaczego sięgać po badania UX przy wdrażaniu technologii SharePoint,
  • sprawdzimy „na żywo” skuteczność wprowadzania kilku typów dokumentów do bibliotek Sharepoint w powiązaniu z zaawansowanym oprogramowaniem Kodak.

W czasie roadshow dostaną Państwo szansę na wymianę doświadczeń w zakresie rozwiązań digital workplace z innymi przedstawicielami środowiska IT.

Więcej na stronie Konferencji „Przyjazny Sharepoint”.

Podobne