SAP Business One Roadshow


Szczegóły wydarzenia

To wydarzenie zakończyło się 13 Czerwiec 2019


Małe i średnie firmy są nie tylko motorem napędowym dla naszej gospodarki ale również silnikiem dla nowoczesnych technologii.Dla wielu z nich innowacyjność to warunek konieczny rozwoju biznesu którego potrzeby ciągle się zmieniają w związku z dużą presją konkurencyjną. Cykl konferencji SAP Business One Roadshow będzie okazją do poznania możliwości systemu SAP Business One w zakresie usprawnienia pracy zarządów, a także działów finansów lub sprzedaży.

Organizatorzy konferencji SAP Business One Roadshow zapowiadają, że korzyści płynące z wykorzystania rozwiązania SAP Business One zostaną przedstawione na przykładzie rzeczywistych doświadczeń klientów, którzy nie tylko uprościli zarządzanie swoim biznesem, ale też kilkukrotnie zwiększyli swoje przychody bez podnoszenia kosztów administracyjnych. Jednocześnie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników tegoroczna edycja wydarzenia przybrała formułę roadshow, na który składać będą się 4 konferencje odbywające się w 4 rożnych miastach. Organizatorem jest SAP wraz z certyfikowanymi lokalnymi partnerami.

Informacje na temat konferencji dostępne są tej stronie.

Szczegółowa agenda poszczególnych wydarzeń, a także formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych udziałem dostępne są na stronach:
9 maja 2019, Kraków – Partnerzy: Lenovo i Altab
14 maja 2019, Rzeszów – Partnerzy: Lenovo i Petrosoft
28 maja 2019, Warszawa – Partnerzy: Dell EMC i SUPREMIS
13 czerwca 2019, Gdynia – Partnerzy: Lenovo i Visacom

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

ITwiz jest patronem medialnym cyklu konferencji SAP Business One Roadshow. Zapraszamy do udziału.

Komentarze

Dodaj także na LinkedIn feed

Powered by WP LinkPress