SAP Business One Roadshow


Szczegóły wydarzenia


Dzięki uczestnictwu w SAP Business One Roadshow dowiesz się jakie najnowsze rozwiązania możesz wykorzystać w swojej firmie. Eksperci podpowiedzą na co zwrócić uwagę w 2019 roku. Zapewnią też garść porad dotyczących rozwoju Twojej firmy. Będzie także czas na rozmowę z ekspertami, doradcami i konsultantami firmy SUPREMIS, Złotego Partnera SAP.

Tegoroczne spotkanie SAP Business One Roadshow będzie poświęcone najważniejszym kwestiom oraz wyzwaniom związanym z technologią, biznesem i rozwojem. Program konferencji zakłada m.in. prezentację szeregu opartych na rozwiązaniach SAP nowości, które wspierają cyfrową transformację biznesu. Zaprezentowana zostanie m.in. platforma SAP HANA oraz jej możliwości w zakresie rewolucjonizowania sposobu pozyskiwania i przetwarzania informacji biznesowych. W programie SAP Business One Roadshow nie zabraknie też case study i prezentacji rozwiązań dla typowych problemów biznesowych – w oparciu o doświadczenia z ponad 200 zrealizowanych projektów wdrożeniowych zespół firmy SUPREMIS przekaże uczestnikom mnóstwo wartościowej wiedzy.

Szczegółowa agenda, a także formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych udziałem w konferencji SAP Business One Roadshow dostępne są na stronie: https://events.sap.com/pl-2019-b1-roadshow-warszawa/pl/home

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapraszamy do udziału.

Podobne