SAP Technology Forum 2017


Szczegóły wydarzenia


Od kilku lat jesteśmy świadkami cyfrowej rewolucji, która dotyka wszystkich sfer naszego życia – zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Postępująca cyfryzacja zmienia sposób w jaki firmy organizują i prowadzą swoje biznesy. Na scenie pojawiają się nowi gracze, którzy wprowadzają w życie nowe modele biznesowe i skutecznie walczą z największymi, ustabilizowanymi już na rynku firmami, o serca i portfele konsumentów. Wspólnym mianownikiem tych przemian – niezależnie od branży, segmentu rynku czy lokalizacji geograficznej – jest technologia. W obecnych czasach każdy biznes zasługuje na miano cyfrowego – wsparcie technologii jest bowiem nieodzownym elementem budowania przewagi konkurencyjnej.

Formuła tegorocznej konferencji SAP Technology Forum będzie miała charakter prezentacyjno-warsztatowy. Agenda konferencji obejmuje m.in. prezentacje nowości technologicznych SAP, przykładów wdrożeń rozwiązań SAP, a także warsztaty przybliżające możliwości praktycznego wykorzystania koncepcji Internetu Rzeczy oraz technologii uczenia maszynowego, wdrażania zmian związanych z nowymi regulacjami w obszarze ochrony danych osobowych, a także migracji z systemu SAP ERP do platformy S/4HANA. Podczas konferencji SAP Technology Forum zaprezentowane zostaną m.in. nowe możliwości systemu S/4HANA oraz rodzina stworzonych jako wsparcie dla projektów związanych z koncepcją Internetu Rzeczy rozwiązań SAP Leonardo.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną m.in.:
• Strategia produktowa SAP

• Rodzina rozwiązań SAP Leonardo
• Możliwości wykorzystania SAP HANA w roli platformy aplikacyjnej
• Rozwiązania z zakresu eksploracji procesów biznesowych – SAP Process Mining by Celonis
Specyfika projektów migracji do najnowszych technologii SAP

Szczegółowe informacje na temat konferencji SAP Technology Forum 2017 są dostępne na stronie: http://events.sap.com/pl-2017-technology-forum/pl/home/

ITwiz jest patronem medialnym SAP Technology Forum 2017. Zapraszamy do udziału.

Podobne