Security Case Study 2020


Szczegóły wydarzenia


Konferencja Security Case Study każdego roku przyciąga setki uczestników społeczności IT Security, bo jest inspirującym, poszerzającym horyzonty zawodowe wydarzeniem. Przekłada się na zwiększenie kompetencji, pozwala poznać nowe trendy, metody i technologie zapewniające wyższy poziom bezpieczeństwa. Agenda SCS jest odpowiedzią na aktualne potrzeby rynku IT security w Polsce. Zawiera wykłady cenionych ekspertów, techniczne prezentacje zazwyczaj w cenionej formule przedstawiania studiów przypadków. Nie inaczej będzie także w tym roku.

Tegoroczna edycja ze względu na bezpieczeństwo i komfort uczestników odbędzie się w Wirtualnym Centrum Konferencyjnym. Organizatorzy zadbają o to, aby w wirtualnym środowisku odwzorować znaną z poprzednich edycji formułę konferencji. Security Case Study 2020 3 sceny tematyczne: SCS PRO, SCS OPEN i SCS VENDORS a także specjalistyczne warsztaty oraz duża hala SCS EXPO. Security Case Study 2020 to także networking. Uczestnicy będą mogli porozmawiać zarówno w większym gronie lub indywidualnie spotkać się w specjalnie wyznaczonych wirtualnych strefach networkigowych.

Formuła Security Case Study skupia menedżerów i dyrektorów IT, szefów działów bezpieczeństwa (CISO /CSO), osoby odpowiedzialne za administrowanie sieciami i systemami IT, szefów działów audytu, konsultantów i ekspertów bezpieczeństwa informacji, przedstawicieli służb mundurowych, specjalistów ds. bezpieczeństwa teleinformatycznego, specjalistów ds. kryminalistyki, a także pasjonatów i entuzjastów IT.

Więcej informacji na stronie: www.securitycasestudy.pl

Komentarze

Dodaj także na LinkedIn feed

Powered by WP LinkPress