Seminarium nt. General Data Protection Regulation


Szczegóły wydarzenia


25 października w Warszawie odbędzie się spotkanie poświęcone praktycznym wyzwaniom związanym z wdrożeniem regulacji GDPR (General Data Protection Regulation). Została ona przyjęta przez Parlament Europejski w maju 2016 roku. Organizatorzy chcą przyjrzeć się – w kontekście zarządzania danymi w firmie – zagadnieniu zarówno z perspektywy prawnej, jak i operacyjnej.

patronat_ITwiz

Obowiązki administratora i przetwarzającego dane związane z zapewnieniem realizacji praw osób, których dane dotyczą przedstawi Agata Szeliga, Partner w kancelarii Sołtysiński Kawecki & Szlęzak.

Z kolei o koncepcjach rozwiazań IT, które wspierają kluczowe zagadnienia związane z wdrożeniem regulacji General Data Protection Regulation opowie Paweł Wróblewski, odpowiedzialny za polski oddział Findwise.

Findwise to międzynarodowa grupa ekspertów w dziedzinie technologii wyszukiwania. Budujemy rozwiązania pozwalające na łączne wyszukiwanie i analizę danych tekstowych i strukturalnych. W praktyce specjalizujemy się w wyszukiwarkach korporacyjnych, pracując głównie dla klientów w Europie Północnej, a także w Polsce” – mówi Paweł Wróblewski.

Seminarium jest bezpłatne. Spotkanie ma formę śniadania biznesowego. Bliższe informacje tutaj: Seminarium o GDPR.

Zgłoszenie chęci uczestniczenia w spotkaniu należy dokonać poprzez wysłanie maila na adres: inga.kaluzynska(at)findwise.com. Konieczne jest uzyskanie potwierdzenia udziału. Liczba miejsc ograniczona.

Podobne