SQLDay 2016 – Wrocław


Szczegóły wydarzenia


W tym roku Wrocław będzie nie tylko europejską stolicą kultury, ale też mekką użytkowników platformy danych Microsoft — serwera SQL Server i usług analitycznych Azure. Sprawi to 8. edycja konferencji SQLDay, największe w tej części Europy wydarzenie, podczas którego spotykają się programiści bazodanowi, architekci systemów przetwarzania danych, administratorzy baz danych, specjaliści BI oraz mistrzowie danych.

patronat_ITwiz

Dla uczestników przygotowano 6., całodziennych sesji warsztatowych prowadzonych przez tak wybitnych specjalistów, jak: Aaron Bertrand, Dejan Sarka, Grant Fritchey, Sunil Agarwal, a z polskich ekspertów – Pawła Potasińskiego, Marcina Szeligi i Łukasza Grali. Te sesje zaplanowane zostały na 16 maja, dzień poprzedzający konferencję. Następne dwa dni to 40 sesji technicznych, po raz pierwszy uzupełnionych o sesje biznesowe prowadzone w ramach czwartej ścieżki „Zastosowania biznesowe platformy danych i rozwiązań analitycznych Microsoft”.

To co wyróżnia organizowaną przez nas konferencję, to najlepszej klasy prelegenci, staranny wybór sesji, organizacja i wyjątkowa, społecznościowa, atmosfera. Już teraz swój udział potwierdzili prelegenci ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Ukrainy, Rumunii i oczywiście Polski. Każdy z nich to nie tylko światowy ekspert w swojej dziedzinie, ale równie doświadczony prelegent, a więc z czystym sumieniem mogę Państwu polecić udział w warsztatach oraz w konferencji. Zachęcam także do zapisów w specjalnej, niższej cenie, która obowiązywać będzie do 1 kwietnia. Chociaż sale Centrum Kongresowego nie należą do małych, należy pamiętać, że liczba uczestników jest ograniczona i o udziale będzie decydować kolejność zgłoszeń. Tegoroczny SQLDay stanowi wyjątkową okazję, aby poznać możliwości nowej platformy danych Microsoft SQL Server 2016 i usług analitycznych Azure” — przekonuje Marcin Szeliga, prezes Stowarzyszenia PLSSUG, które jest organizatorem SQLDay.

Organizowana przez Polską Grupę Użytkowników SQL Server (PLSSUG) konferencja ma za sobą długą historię. Do tej pory odbyło się już 7. edycji tego wydarzenia organizowanego nieprzerwanie od 2009 r. Ubiegłoroczna edycja odbyła się również we Wrocławskim Centrum Kongresowym. Przyciągnęła 400 pasjonatów technologii baz danych i Business Intelligence. „Wszystkie wcześniejsze edycje SQLDay były bardzo pozytywnie oceniane, zarówno przez uczestników wydarzenia, jak i najlepszych specjalistów ze środowiska SQL Server. Po sukcesach organizacyjnych poprzednich edycji, organizatorzy przygotowują wydarzenie z jeszcze większym rozmachem” – mówią organizatorzy.

Więcej informacji na temat konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie SQLDay 2016.

Podobne