Szkolenie: WISE MORNING IN OUR GARDEN


Szczegóły wydarzenia


Najczęstszymi celami ataków hakerów są hasła do kont uprzywilejowanych, dane logowania do kont administratorów domen, konta root oraz konta super-użytkowników. Wykorzystując podatności na styku urządzeń końcowych i użytkowników, hakerzy szukają możliwości pozyskania i eskalacji uprawnień. Wszystko po to, aby jako zaufany użytkownik uzyskać dostęp do najbardziej wrażliwych i krytycznych danych. Takie działanie jest często nie do wykrycia przez wiele miesięcy. Thycotic pozwala na rozwiązanie tego problemu, obejmując ochroną dane logowania wszystkich uprzywilejowanych użytkowników w całym przedsiębiorstwie.

Organizowane przez firmę Wisenet szkolenie będzie okazją do zapoznania się z przebiegiem typowych ataków wykorzystujących podatności w zakresie kont uprzywilejowanych. Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną także możliwości przeciwdziałania tego typu zagrożeniom, na przykładzie rozwiązań firmy Thycotic.

Rozwiązania Thycotic Secret Server, Privelege Manager, Local Security i Security Analysis chronią uprzywilejowane konta i umożliwiają organizacjom egzekwowanie polityk bezpieczeństwa, zarówno od użytkowników biznesowych, jak i administratorów, a także kontrolują aplikacje, aby zminimalizować zakres ewentualnego ataku bez wpływu na działanie firmy.

Program szkolenia:
• Anatomia ataków z wykorzystaniem kont uprzywilejowanych
• Analiza wybranych ataków
• Problematyka zarządzania kontami uprzywilejowanymi
• Implementacja systemu PAM na przykładzie Thycotica

Szczegółowych informacji na temat przebiegu szkolenia oraz warunków udziału udzielają organizatorzy. Kontakt: szkolenia@wisenet.pl

Podobne