Targi Virtual EXPO


Szczegóły wydarzenia


Virtual Expo to pierwsze w Polsce wirtualne targi dla specjalistów. Inicjatywa jest rozwijana przez studentów z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, przy wsparciu wrocławskiej firmy Bergman Engineering.

Wirtualna konferencja połączona z targami pracy to przełom w dziedzinie tego typu wydarzeń w Polsce. Według organizatorów, po raz pierwszy specjaliści, studenci kierunków technicznych oraz pracodawcy z całej Polski będą mogli się spotkać w jednym miejscu bez względu na ograniczenia związane z logistyką lub brakiem czasu.

Internetowe targi odbędą się w dniach 24-26.10.2017. Każdy dzień dedykowany jest innej branży – przemysł i inżynieria (wtorek), finanse i fintech (środa), IT (czwartek). Wirtualne wydarzenie będzie realizowane za pośrednictwem specjalnie zaprojektowanej platformy internetowej wyposażonej w elementy grywalizacji. Według zapowiedzi platforma ta pozwalać będzie m.in. na udział w transmisjach oraz webinarach, a także umożliwi bezpośredni kontakt pomiędzy uczestnikami wydarzenia.

Szczegółowe informacje na temat targów Virtual EXPO są dostępne na stronie: http://virtualexpo.pl/

ITwiz jest patronem medialnym targów Virtual EXPO. Zapraszamy do udziału.

Podobne