Watson Warsaw Summit 2017


Szczegóły wydarzenia


Watson Warsaw Summit to najważniejsze na rynku wydarzenie z dziedziny technologii i biznesu. Spotkanie pozwoli na wymianę doświadczeń i poznanie rozwiązań, które zdefiniują prowadzenie firm w najbliższej przyszłości. Konferencja Watson Warsaw Summit 2017 skupia specjalistów zajmujących się marketingiem, finansami, bezpieczeństwem danych i systemami kognitywnymi, a także właścicieli start-up’ ów.

Podczas konferencji Watson Warsaw Summit 2017 będzie można zobaczyć, jakie technologiczne trendy zdefiniują biznes w najbliższym czasie.

Program konferencji obejmuje m.in. tematy takie jak:
• Transformacja cyfrowa w codziennym życiu
Przedstawiciele IBM przedstawią fascynujące przykłady wykorzystania rozwiązań kognitywnych w bankowości i infrastrukturze miejskiej oraz automatyzacji w nowoczesnym biznesie na realnych przykładach, a także wnioski płynące z wdrożeń u konkretnych klientów.
• Technologie kognitywne w prowadzeniu biznesu
Eksperci IBM opowiedzą o rozwiązaniach kognitywnych i sztucznej inteligencji, a także o tym, jak rozwiązania chmurowe nowej generacji sprawdzają się w biznesie. Pokażą również rolę technologii kognitywnych w tworzeniu modeli biznesowych, prowadzeniu sprzedaży i utrzymaniu klienta.
• Watson Analytics – inteligentne narzędzia marketingowe
Uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się z IBM Watson Analytics, przyszłościowym narzędziem, które definiuje nowoczesne podejście do marketingu. Na warsztatach pokażemy, jak stworzyć i wdrażać skuteczne metody komunikacji z klientem.
• Start-upy – cyfrowy biznes
Część wydarzenia zostanie zadedykowana start-upom, których twórcy będą mogli zapoznać się z dostępnymi dla nich narzędziami Watson, m.in. API pozwalającymi wprowadzić funkcje kognitywne do aplikacji, a także dowiedzieć się więcej o możliwościach pozyskania wsparcia na rozwój.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji Watson Warsaw Summit 2017 prosimy o rejestrację na stronie: https://ibm.co/2pkCSkc

Szczegółowa agenda konferencji jest dostępna pod adresem: https://ibm.co/2pkCF0o

ITwiz jest patronem medialnym konferencji Watson Warsaw Summit 2017. Zapraszamy do udziału.

Podobne