Webinar: Najlepsze praktyki i narzędzia migracji do chmury


Szczegóły wydarzenia


Optymalizacja infrastruktury IT wymaga często od firm realizacji projektów, w ramach których serwery lub aplikacje migrowane są z jednej platformy na drugą w ramach własnego centrum danych lub przenoszone są do chmury.

Webinar: Najlepsze praktyki i narzędzia migracji do chmury będzie okazją do poznania rozwiązań PlateSpin Migration Factory, które wspomagają i automatyzują proces migracji poczynając od planowania, po realizację przenoszenia serwerów i aplikacji oraz zarządzanie całym procesem migracji. Podczas prezentacji przedstawione zostaną także najlepsze praktyki związane z realizacją tego typu projektów. Nie zabraknie też pokazu narzędzi, które pozwalają na migrację serwerów w dowolnym kierunku pomiędzy platformami: fizycznymi, wirtualnymi oraz chmurowymi. W skali świata rozwiązania PlateSpin Migration Factory zostały już wykorzystane do przeprowadzenia migracji ponad miliona obciążeń serwerowych przy minimalnym ryzyku, przestoju i wysiłku.

Formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych udziałem w webinarium jest dostępny na stronie: https://www.brighttalk.com/webcast/17092/336588

Podobne