Webinarium: Kierunki rozwoju technologii Intela i jej wpływ na nasz świat


Szczegóły wydarzenia


baner

Zapraszamy do udziału w webinarium poświęconym najnowszym rozwiązaniom technologicznym firmy Intel. W laboratoriach koncernu nieustannie prowadzone są prace nad nowymi technologiami, coraz szybszymi i bardziej wydajnymi procesorami. Intel to nie tylko procesory, ale także dyski SSD, czy rozwiązania związane z bezpieczeństwem.
Nad jakimi technologiami pracuje się dziś w laboratoriach Intela i w jaki sposób mogą zmienić nasze życie? W jaki sposób wspierają one badania naukowe? Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas webinarium organizowanego przez magazyn ITwiz i firmę Intel.

Webinarium będzie niepowtarzalną okazją do zapoznania się z technologiami, które wpisują się w najnowsze trendy rynkowe i odpowiadają na dzisiejsze potrzeby biznesowe. Jednym z takich zagadnień jest fakt, że urządzeń – a wkrótce i przedmiotów – podłączanych do sieci stale przybywa. Tymczasem na każde 10 urządzeń końcowych podłączonych do internetu potrzebny jest jeden serwer w centrum danych, aby nimi zarządzać, obsługiwać je, udostępniać usługi w chmurze. W jaki sposób na takie potrzeby odpowiadają nowe rozwiązania firmy Intel?

Najnowsze rozwiązania firmy Intel zaprezentuje Paweł Gepner, HPC Platform Architect z EMEA Technical Group w firmie Intel. Webinarium towarzyszyć będzie też sesja pytań i odpowiedzi prowadzona za pośrednictwem internetowego czatu.

Dla osób, które w najciekawszy sposób odpowiedzą na pytanie, które padnie pod koniec webinarium, przewidziana jest atrakcyjna nagroda – tablet Dell Venue 8.

Szczegółowe informacje o webinarium, a także formularz rejestracyjny są dostępne na stronie:
http://www.e-webinaria.pl/events/kierunki-rozwoju-technologii-intela-i-wplyw-na-nasz-swiat/

Zapraszamy do udziału!

Podobne