Webinarium McAfee: skuteczna ochrona infrastruktury krytycznej


Szczegóły wydarzenia

  • Date:
  • Kategorie:

W trakcie webinarium zostanie przedstawiona koncepcja skutecznego i kompleksowego zabezpieczenia przemysłowych systemów sterowania oraz infrastruktury krytycznej w oparciu o najnowsze technologie firmy McAfee.

McAfee_560x450

Przemysłowe systemy sterowania i zarządzania odpowiedzialne za monitorowanie i administrowanie krytycznymi infrastrukturami w takich obszarach jak energetyka, gazownictwo, wodociągi czy transport przestały być systemami wyizolowanymi i stały się częścią większych infrastruktur działających w oparciu o protokół IP. Taka ewolucja usprawniła działanie oraz zarządzanie przemysłowymi systemami sterowania jednocześnie eksponując je na zagrożenia, przed którymi ochrona nie jest możliwa bez dodatkowego wsparcia.

McAfee dzięki swoim produktom, zespołowi McAfee Labs, oraz wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie zapewnić:
– wysoki poziom bezpieczeństwa infrastrukturom krytycznym,
– dostarczyć narzędzia pozwalające na podjęcie natychmiastowych działań prewencyjnych oraz wykonanie szybkich i szczegółowych analiz wykrytych incydentów bezpieczeństw.

Prelegentem jest Michał Przygoda – McAfee Sales Systems Engineer
Absolwent Informatyki na wydziale Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej. Z branżą IT związany od ośmiu lat. W tym czasie brał udział w wielu projektach, których celem było podniesienie bezpieczeństwa infrastruktury teleinformatycznej, oraz ochrona cyfrowych danych. Posiada bogate doświadczenie w analizie, projektowaniu oraz wdrażaniu rozwiązań bezpieczeństwa IT. Specjalizuje się w rozwiązaniach bezpieczeństwa sieciowego dedykowanych dla rynku SMB oraz Enterprise.

Zapraszamy do rejestracji na stronie http://www.e-webinaria.pl/events/skuteczna-ochrona-infrastruktury-krytycznej/

Podobne