Webinarium: Narzędzia do zarządzania usługami cloud


Szczegóły wydarzenia


Czemu firmy wdrażają lub korzystają z gotowych środowisk opartych na cloud computing? Dzieje się tak dlatego, bo chmura pozwala zwiększyć szybkość dostarczania nowych usług biznesowych przy jednoczesnej redukcji kosztów operacyjnych i poprawie ich jakości.

Narzędzie IBM SmartCloud Orchestrator jest zintegrowaną platformą zarządzania chmurą zaprojektowaną tak, aby ułatwiać rozwój, wdrożenie i zarządzanie usługami cloud computing w przedsiębiorstwach, zwiększyć elastyczność, jak również przyspieszyć drożenie nowych usług. IBM SmartCloud Orchestrator zapewnia kompleksową automatyzację usług cloud computing, wspieranie infrastruktury oraz aplikacji i platform usług. Portal samoobsługowy umożliwia całkowicie zautomatyzowane wdrożenie. Topologia aplikacji projektowana jest graficznie i sprawdzana w edytorze obciążenia, a następnie łączona z zestawem schematów automatyki zintegrowanym z intuicyjnym tzw. orkiestratorem.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja na webinarium na witrynie organizatora: http://www.e-webinaria.pl/events/zarzadzanie-uslugami-cloud/

Podobne