WIEDZONERZY IT 2020


Szczegóły wydarzenia


Wiedzonerzy IT 2020 to pierwszy tego rodzaju event dla branży IT, w którym praktyczna wiedza będzie nie tylko przekazywana, ale również sprawdzana! Wydarzenie organizowane przez Ingram Micro składać się będzie z trzydniowej konferencji online oraz pierwszego w historii teleturnieju online na żywo dla branży IT.

Zaproszeni eksperci poprowadzą w dniach 12-14 października dwanaście szkoleń online dla obecnych i przyszłych partnerów Ingram Micro. Przedstawią w konkretny i przystępny sposób dostępne w swoich ofertach rozwiązania, omówią nadchodzące trendy i podzielą się wartościowymi poradami. Prezentacje poświęcone zostaną m.in. cyberbezpieczeństwu, datacenter czy pracy zdalnej, a opowiedzą o nich przedstawiciele Cisco, Della, Eatona, Microsoftu, Poly, Zebry czy Fujitsu.

Zwieńczeniem eventu będzie prowadzony przez Huberta Urbańskiego i Radosława Pruchnika ponad dwugodzinny teleturniej, w którym przedstawiciele branży IT będą mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat sektora. Rywalizacja toczyć się będzie o tytuł Wszechwiedzonera IT, atrakcyjne nagrody pieniężne i kultowy skuter Vespa Sprint w barwach Ingram Micro. Start 15 października o 19:30.

Wiedzonerzy IT 2020 są obowiązkowym punktem w kalendarzu dla osób pracujących w branży IT, resellerów, programistów, web developerów, architektów baz danych, sprzedawców i wszystkich, którzy mają okazję na co dzień działać w sektorze IT.

Chcesz poszerzyć wiedzę?
A może chciałbyś ją sprawdzić?
Zapraszamy na Wiedzonerów IT 2020 – już 12-15 października 2020 roku – szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie internetowej:
https://wiedzonerzyit.pl/