Observability staje się trendem technologicznym i podstawowym narzędziem pracy rozwiniętych organizacji

Najnowszy Raport z badań ICAN Research Cyfrowa transformacja pod stałą kontrolą, jasno wskazuje, że monitoring IT to nie tylko najbliższa przyszłość, ale niekiedy już teraźniejszość w rozwoju największych organizacji. Dzięki monitoringowi całych procesów możliwa jest nie tylko identyfikacja błędów, ale również kreowanie nowych metod usprawnień aplikacji, czy pozyskiwanie danych o tym co klient robi i jak się zachowuje.

Firmy najczęściej wykorzystują monitoring IT w obszarach: zarządzania doświadczeniami użytkowników (77%), działania aplikacji i systemów IT (74%), poziomu predykcji potrzeb klientów (64%), cyberbezpieczeństwa (58%) oraz infrastruktury IT (56%).

Sprawne działanie, bezpieczeństwo oraz dostępność aplikacji urastają dziś do rangi najważniejszych potrzeb biznesowych. Nie mniej istotna jest też umiejętność przełożenia metryk technicznych na czytelne wskaźniki istotne z perspektywy realizacji celów biznesowych organizacji. W raporcie ICAN Research opisano jak zrobić to w praktyce.

POBIERZ RAPORT

Dzięki lekturze najnowszego raportu ICAN Research Cyfrowa transformacja pod stałą kontrolą, dowiesz się:

 • co o barierach cyfrowej transformacji i sposobach ich pokonywania mówią szefowie IT oraz menedżerowie odpowiedzialni za cyfrową transformację z firm takich, jak: INEA, ING, Oknoplast, Orange Polska, Uniqa i Wedel.
 • w jaki sposób zwiększenie jakości i wydajności monitoringu obszaru IT przekłada się na poprawę efektywności biznesu. I dlaczego część firm stawia na monitorowanie całych procesów biznesowych.
 • w jaki sposób infrastrukturę IT monitorują firmy w Polsce i czy są z tego zadowolone?

Będziesz mógł także:

 • Wyciągnąć wnioski z doświadczeń różnych organizacji i zmaksymalizować efekty cyfrowej transformacji we własnej firmie.
 • Poznać unikalne możliwości platformy Dynatrace w zakresie diagnostyki aplikacji oraz infrastruktury IT, a także poziomu bezpieczeństwa, jakości doświadczeń użytkowników i efektywności biznesowej poszczególnych elementów środowiska IT.

 • Wypełnij formularz i pobierz raport z badania ICAN Research

  W celu bezpłatnego pobrania Raportu „Cyfrowa transformacja pod stałą kontrolą”, podaj poniższe dane osobowe oraz udziel zgód marketingowych na rzecz Partnera ITwiz – Omnilogy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

 • Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest ITwiz Media Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu umożliwienia pobrania publikacji oraz w celach marketingowych w przypadku udzielenia dobrowolnej zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez ITwiz znajdziesz tutaj.
 • Podanie danych osobowych oraz udzielenie poniższych zgód na rzecz naszego Partnera – Omnilogy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest dobrowolne, jednak niezbędne, aby pobrać publikację. Jeżeli nie chcesz udzielić poniższych zgód, możesz uzyskać dostęp do publikacji bezpośrednio od naszego Partnera. Skontaktuj się pod adresem e-mail: mwalczak@omnilogy.pl.
 • Zaznacz poniższe zgody w celu pobrania raportu z badania ICAN Research „Cyfrowa transformacja pod stałą kontrolą”
 • Aby ITwiz mógł pozostawać z Tobą w kontakcie i informować Cię na bieżąco o tym, co może Cię zainteresować, potrzebujemy od Ciebie poniższych zgód. Pamiętaj, że są one dobrowolne i możesz je cofnąć w każdym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania do chwili cofnięcia zgody.
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.