FULL-STACK
OBSERVABILITY

banner Pobierz White Paper
banner
logo

FULL-STACK OBSERVABILITY

Nowatorskie podejście do śledzenia przebiegu oraz korelacji pomiędzy zdarzeniami, procesami i incydentami zachodzącymi w środowisku IT.

Sprawdź, w jaki sposób platforma Full-Stack Observability pomoże usprawnić realizację celów biznesowych firmy.

Dowiedz się jak wykorzystanie tej koncepcji przekłada się na poprawę niezawodności, dostępności i bezpieczeństwa kluczowych danych oraz aplikacji.

Poznaj korzyści biznesowe z zapewnienia obserwowalności w zakresie całego stosu technologii wykorzystywanych w organizacji.

Pobierz White Paper

 

Wypełnij formularz i pobierz White Paper

  • Wypełnij formularz i pobierz publikację White Paper: "Full-Stack Observability"

    W celu bezpłatnego pobrania publikacji White Paper "Full-Stack Observability”, podaj poniższe dane osobowe oraz udziel zgód marketingowych na rzecz Partnera ITwiz – NTT Poland sp. z o.o.

  • Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest ITwiz Media Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu umożliwienia pobrania publikacji oraz w celach marketingowych w przypadku udzielenia dobrowolnej zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez ITwiz znajdziesz tutaj.
  • Podanie danych osobowych oraz udzielenie poniższych zgód na rzecz naszego Partnera – NTT Poland sp. z o.o. jest dobrowolne, jednak niezbędne, aby pobrać publikację. Jeżeli nie chcesz udzielić poniższych zgód, możesz zapoznać się z materiałami zebranymi na łamach publikacji w serwisie itwiz.pl.
  • Zaznacz poniższe zgody w celu pobrania publikacji „Full-Stack Observability”:
  • Aby ITwiz mógł pozostawać z Tobą w kontakcie i informować Cię na bieżąco o tym, co może Cię zainteresować, potrzebujemy od Ciebie poniższych zgód. Pamiętaj, że są one dobrowolne i możesz je cofnąć w każdym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania do chwili cofnięcia zgody.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.