Cyfrowe umiejętności nowoczesnych zarządów

Dowiedz się, co zrobić, aby Twoja firma uniknęła losu Nokii, BlackBerry, Kodaka, Polaroida.

raport02

Firmy często mają poważne problemy lub ogłosiły upadłość nie dlatego, że robiły coś źle, lecz dlatego, że działały w oparciu o „wczorajsze” zasady, które nie uwzględniają otaczającej nas rewolucji technologicznej. Powód – Ci, którzy budują strategię nie do końca znają się na technologii, która jest dzisiaj integralną częścią każdej strategii i modelu biznesowego.

Co zrobić, aby to zmienić? Poznaj rady i opinie prof. dr. hab. Piotra Płoszajskiego, kierownika Katedry Teorii Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej oraz Bogusławy Matuszewskiej, prezes Fundacji FSCD Polska, wcześniej członka zarządów takich spółek, jak PGE, czy Polkomtel.

Tematyka raportu:
• Co szefowie działów sprzedaży, marketingu i rozwoju największych polskich firm uznali za największy czynnik wspomagający rozwój biznesu?
• 10 przykazań dla zarządów, które chcą zrozumieć wpływ technologii na biznes.
• Kto powinien odpowiadać za innowacje w firmie – marketing i dział finansowy, czy inżynierowie?
• Co to jest symetria informacyjna i jak wspiera rozwój biznesu?
• Czy technologia jest motorem wzrostu na rynku?
• Dlaczego Airbnb, która nie ma w ogóle hoteli, a de facto jest algorytmem wynajmu wolnych pokoi, stała się jednym z czołowych graczy zaburzających światowy rynek hotelarski?
• Jaka jest rola IT w rozwoju biznesu? Co o tym sądzą członkowie zarządów i szefowie IT największych firm w Polsce?

Wypełnij formularz aby pobrać Raport!

Wróć do listy raportów


ITwiz jest partnerem serwisu IT Center Connect – Centrum IT Intel, który oferuje wyłączny dostęp do szczegółowych wytycznych, specjalistycznych porad i bogatych materiałów edukacyjnych dotyczących najpopularniejszych zagadnień w branży IT. Wypełnienie tego formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na okresowe otrzymywanie wiadomości od ITwiz i firmy Intel na podany adres e-mail. ITwiz i firma Intel są zobowiązane do ochrony poufności danych. Więcej o zasadach dotyczących ochrony prywatności ITwiz i firmy Intel.