Nowe role CIO i ich wpływ na transformację technologiczną organizacji

raport03

Dowiedz się jak stać się partnerem zarządów w transformacji technologicznej. Przekonaj się czego kierownictwo firm oczekuje dziś od CIO i zadbaj o to, aby Twoja rola w firmie nie została zmarginalizowana. Zobacz co zrobić, aby funkcja działu IT nie została ograniczona do dostarczania wsparcia. Sprawdź jak zaplanować ścieżkę kariery uwzględniając zmieniające się role CIO.

Radzi Agnieszka Snarska, Partner w Russell Reynolds Associates, specjalizującym się w poszukiwaniu top managerów dla firm technologicznych oraz CIO/CTO w Europie Środkowo Wschodniej.

Tematyka raportu:
• Jakie są trzy rodzaje relacji na linii CEO-IT i jak determinują rolę szefów IT?
• Jakich kompetencji oczekuje się dziś od CIO?
• Jak zaplanować swoją ścieżkę kariery, aby nie utknąć w martwym punkcie?
• Jaka będzie rola szefów IT/CIO, skoro za kilka lat 90% decyzji o wydatkach na IT ma podejmować biznes?
• Jak wyglądała ewolucja współpracy biznesu z IT na przykładzie British American Tobacco Polska Trading? Dlaczego dziś biznes sam przychodzi do IT prosząc o radę?
• W jaki sposób prowadzone są projekty IT w Virgin Mobile Polska i jaka jest w nich rola IT i biznesu?
• Dlaczego biznes podjął decyzję o wdrożeniu platformy Windows Phone i unifikacji środowiska pracy w PKO Banku Polskim?

Wypełnij formularz aby pobrać Raport!

Wróć do listy raportów


ITwiz jest partnerem serwisu IT Center Connect – Centrum IT Intel, który oferuje wyłączny dostęp do szczegółowych wytycznych, specjalistycznych porad i bogatych materiałów edukacyjnych dotyczących najpopularniejszych zagadnień w branży IT. Wypełnienie tego formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na okresowe otrzymywanie wiadomości od ITwiz i firmy Intel na podany adres e-mail. ITwiz i firma Intel są zobowiązane do ochrony poufności danych. Więcej o zasadach dotyczących ochrony prywatności ITwiz i firmy Intel.