Reklama i Content Marketing

ITwiz to wydawany regularnie od 2013 roku serwis itwiz.pl, magazyn i raporty tematyczne. To także społeczności internetowe na Facebook, Twitter i LinkedIn skupione wokół tematyki IT. To także grupa na LinkedIn – IT Professionals in Poland. Łącznie w mediach społecznościowych utrzymujemy kontakt z prawie 10 000 profesjonalistów IT.

ITwiz jest tworzony przez doświadczonych dziennikarzy oraz najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Dzięki temu jest silnym merytorycznie pismem eksperckim. ITwiz to niezależne i obiektywne dziennikarstwo, silna merytoryka, prowokacja. Bliski kontakt z czytelnikami redakcja utrzymuje m.in. poprzez grupę IT Professionals in Poland. Skupiona wokół niej społeczność specjalistów, użytkowników i pasjonatów technologii IT liczy już prawie 2200 osób.

Piszemy o IT zwracając uwagę na biznesowe aspekty technologii i opisywanych projektów. Informujemy, pokazujemy rozwiązania typowych problemów, podsuwamy pomysły. Pomagamy organizacjom tworzyć przewagę biznesową dzięki umiejętnemu wykorzystaniu najnowszych technologii. Magazyn, raporty i serwis skierowane są do: osób zarządzających działami IT – w tym członkom społeczności CIONET, CSO, specjalistów ds. bezpieczeństwa, przedstawicieli działów biznesowych, szefów projektów IT, architektów, programistów i innych profesjonalistów IT. Pomagamy dzisiejszym liderom IT w nawigowaniu w szybko zmieniającym się krajobrazie technologicznym oraz w określeniu najlepszych strategii i narzędzi do napędzania organizacji.

Kapitałem oraz podstawą działania ITwiz jest tworzenie wartościowych treści merytorycznych, które odpowiadają na potrzeby naszych czytelników, edukują oraz wspomagają działania Content Marketing i realizację celów sprzedażowych. Śledzimy i opisujemy najważniejsze trendy technologiczne.

– Łączymy zagadnienia informatyczne z tematyką biznesową.
– Odpowiadamy na pytania, które na co dzień zadają sobie liderzy organizacji.
– Dzięki dobrze opisanym projektom ułatwiamy podejmowanie decyzji dotyczących wyboru rozwiązań IT dla biznesu.
– Podejmując zarówno tematy miękkie, jak i specjalistyczne pomagamy w rozwoju zawodowym.
– Pokazujemy różne spojrzenia na obszary szeroko pojętej informatyki i pomagamy budować bazę wiedzy dla każdego zainteresowanego technologiami IT dla biznesu.
– Inspirujemy, pokazujemy ciekawe pomysły i promujemy polskie przedsiębiorstwa dzięki rubryce „Pomysły z Polski”.
– Przekazujemy praktyczną wiedzę prezentując biznesowe aspekty projektów związanych z wdrożeniami technologii informatycznych.

Biuro Reklamy:
Dominika Marszycka
e-mail: Dominika.Marszycka(at)itwiz.pl
tel: +48 501 010 868

Grażyna Skibniewska
e-mail: Grazyna.Skibniewska(at)itwiz.pl
tel: +48 515 260 866

Marketing, PR:
Ewa Jadczak
e-mail: Ewa.Jadczak(at)itwiz.pl
tel: +48 692 462 948