Rozwiązania w zakresie
opieki zdrowotnej

dla małych i średnich przedsiębiorstw

Wyzwania transformacji cyfrowej

Na całym świecie instytucje świadczące opiekę zdrowotną ciągle poszukują nowych sposobów pozwalających na realizację ich podstawowego priorytetu: zapewnienia możliwie najlepszych usług dla pacjentów. Aby temu sprostać, podmioty świadczące opiekę zdrowotną i usługobiorcy potrzebują nowoczesnych rozwiązań infrastrukturalnych.

Stworzenie nowej generacji aplikacji klinicznych – i wyjście poza oczekiwania następnej generacji świadczeniodawców – wymaga bezpiecznych i efektywnych rozwiązań cyfrowych, na których będą się oni mogli opierać.

Cyfrowa opieka nad pacjentem
Ochrona danych pacjentów
Zmniejszenie kosztów

70%

Pacjentów spodziewa się, że w przyszłości będzie korzystać z usług cyfrowych

Korzyści z podejścia hybrydowego

Niższe
koszty IT

Mniejsza
złożoność

Większe
zadowolenie
klientów
i użytkowników

Sektor opieki zdrowotnej był jednym z najbardziej dotkniętych atakimi z użyciem oprogramowania typu ransomware - OSTERMAN RESEARCH

Ostatni raport analityków z firmy Aberdeen, wspomina o wzroście liczby firm przenoszących IT z chmury publicznej do „on-prem”. Wdrożenia wykorzystujące chmurę prywatną w systemach „on-prem” zwiększyły się niemal dwukrotnie, a obciążenie pracą w chmurze publicznej spadło o 25%. Z czego wynika ta zmiana? Zdaniem firmy Aberdeen, przejście na model on-premises umożliwia tym firmom dostrzeżenie istotnych korzyści wiążących się ze zmianą, takich jak niższe koszty IT, mniejsza złożoność i większe zadowolenie klientów i użytkowników.
(więcej na h20195.www2.hpe.com/v2/Getdocument.aspx?docname=a00099839enw)

Rozwiązania HPE dla małych i średnich
przedsiębiorstw (MŚP)

HPE jako zaufany ekspert w dziedzinie informatyki cyfrowej rozumie obecne wyzwania i dysponuje wiedzą specjalistyczną dotyczącą produktów, usług i współpracy partnerskiej, która pomoże Twojej firmie rozwijać się, aby sprostać tym nowym wymaganiom technologicznym. Dzięki sprawdzonej metodologii pozwalającej przeprowadzić przez zmiany ludzi, procesy i technologie, HPE może pomóc Twojej firmie poruszać się w chmurze i przyspieszyć jej cyfrową transformację.

Pobierz darmowy PDF i dowiedz się więcej
o naszych rozwiązaniach

Pobierz PDF

Zwinne i wydajne

Rozwiązania HPE dla małych i średnich przedsiębiorstw umożliwiają sprawne działanie firmy, zapewniając większą kontrolę, bezpieczeństwo i wydajność aplikacji uruchamianych w systemie on-premises.

Niezawodne i zoptymalizowane pod kątem wydajności

Nasze rozwiązania wykorzystują przetestowany i certyfikowany przez ISV produkt, obsługują uniwersalne komponenty, oprogramowanie do zarządzania cyklem życia, doskonałą obsługę techniczną, zaś w celu zwiększenia wydajności produktu wykorzystują zoptymalizowane konfiguracje. Powyższe dotyczy również naszego rozwiązania do wirtualizacji, które ma na celu zwiększenie wydajności IT i pomaga w utrzymaniu działalności firmy, niezależnie od tego, gdzie znajdują się jej pracownicy.

Łatwe w użytkowaniu

Dostarczamy rozwiązania wdrożeniowe dla małych biur. Są one proste w konfiguracji i obsłudze, a dzięki takim narzędziom, jak zdalne zarządzanie HPE iLO oraz HPE InfoSight, które zapobiegają zakłóceniom pracy, zwiększają zwinność i minimalizują czas przestojów.

Gotowe do pracy w chmurze hybrydowej

Połączenie usług w chmurze Microsoft Azure z lokalnym serwerem HPE ProLiant umożliwia: wykorzystanie obciążeń lokalnych o znaczeniu krytycznym i bardziej rygorystycznych wymogach w zakresie bezpieczeństwa lub zgodności, oraz skalowanie w chmurze w celu zrównoważenia zasobów i zwiększenia dostępności aplikacji na żądanie.

Poznaj nasze rozwiązania
i dowiedz się szczegółów

Pobierz PDF

Bezpieczne

HPE łączy najlepszą w branży infrastrukturę z profesjonalnymi usługami HPE Pointnext Services Security and Risk Management w celu zapewnienia zintegrowanej, kompleksowej odporności i zmniejszenia ryzyka na linii od centrum danych do chmury.

Fundament innowacyjnego bezpieczeństwa

Rozwiązania HPE dla MŚP oraz nasza zaufana sieć partnerów, stanowią fundament innowacyjnych zabezpieczeń, które zapewniają nie tylko ochronę obwodową, ale również zabezpieczają systemy przed zagrożeniami, wykrywają je oraz likwidują skutki tych zagrożeń.

Łatwe przechowywanie plików i danych

Nasze rozwiązanie w zakresie plików i kopii zapasowych dla MŚP umożliwia przechowywanie plików i danych w sposób scentralizowany i bezpieczny, tworzenie kopii zapasowych plików i danych w celu zapewnienia lepszej ochrony danych, opcjonalną archiwizację oraz odzyskiwanie i przechowywanie danych po awarii, co pomaga utrzymać działalność firmy i zwiększyć wydajność pracowników.

Ochrona, wykrywanie, odzyskiwanie

Ochrona przed atakami, szybkie przywracanie sprawności po przestojach, dzięki wbudowanym funkcjom zabezpieczeń HPE ProLiant Gen10, najbezpieczniejszych na świecie serwerów zgodnych ze standardami branżowymi3 i 360-stopniowa widoczność oparta na analizie, wykrywaniu, kontroli i reakcji zapewnianych przez produkty Aruba Instant On i Aruba Enterprise Networking Security.

Przystępne cenowo

Nadzwyczajne okoliczności zagrażają ciągłości działalności i stanowią obciążenie dla budżetów. HPE Financial Services (HPEFS) ma na celu zmniejszenie niektórych z tych obciążeń dzięki programom, takim jak „Program ulg w płatnościach HPE w 2020 r.”, którego celem jest pomoc firmom w ograniczeniu wydatków gotówkowych, generowaniu gotówki z aktywów i dostosowaniu płatności do harmonogramów wdrażania.

Skorzystaj z elastycznych i niestandardowych modeli finansowania

Uzyskaj dostęp do technologii potrzebnej do wspierania ciągłości działalności i napędzania transformacji cyfrowej.

Zwiększ możliwości IT i wydajność operacyjną

Skorzystaj z rozwiązań HPEFS IT Asset Lifecycle Solutions, które pomogą Ci zmniejszyć zapotrzebowanie na personel IT i uniknąć wzrostu kosztów utrzymania i eksploatacji.

Zainwestuj w technologię

Odkryj nowe możliwości w zakresie innowacji, rozwoju i pozytywnego oddziaływania na otoczenie.

Pobierz darmowy PDF i dowiedz się jak
skuteczne są nasze rozwiązania

Pobierz PDF

Case study
studium przypadku MAIN STREET GROUP

"Serwer HPE ProLiant DL360 Gen10 sprawia, że wszystko działa płynniej, co w ostatecznym rozrachunku jest bardziej opłacalne. Pracownicy mogą wykonać więcej pracy, gdyż nie dochodzi do przestojów."

- Shon Olson, Server/ Network Administrator, Astrup Drug

WYMAGANIA BIZNESOWE

 • Zapewnienie niezawodnej, zawsze dostępnej sieci, aby zagwarantować wysocex spersonalizowaną opiekę o znaczeniu krytycznym.
 • Przestój systemu może mieć poważne konsekwencje dla opieki nad pacjentem.
 • Niezwodność serwera ma krytyczne znaczenie dla firmy, zwłaszcza po tym jak doszło do awarii serwera.

ROZWIĄZANIA

 • Wdrożenie serwera HPE ProLiant DL360 Gen10 do obsługi usług farmaceutycznych o krytycznym znaczeniu
 • Firma korzysta z HPE ProLiant DL360 Gen10 do obsługi Active Directory, udostępniania plików, zarządzania pocztą e-mail, usług związanych z plikami/ drukowaniem, wirtualizacji i wielu zastosowań biznesowych
 • Serwer zapewnia również solidne podstawy dla niezbędnych usług farmaceutycznych

WYNIKI BIZNESOWE

 • Firma wymieniła swoje przestarzałe serwery, aby zapewnić ciągłość działania przy minimalnych zabiegach konserwacyjnych.
 • Firma Astrup zmodernizowała swoją infrastrukturę technologiczną, zapewniając swoim klientom niezawodne działanie i dostępność sieci, co naprawdę się liczy w opiece nad pacjentami.

Kontakt / Pobierz PDF

Jesteś zainteresowany?
Wypełnij formularz i pobierz PDF, z którego dowiesz się jeszcze więcej o naszych usługach.
Zaznaczając adekwatne zgody w formularzu, będziemy mogli się z Tobą skontaktować i przygotować "skrojone na miarę" usługi oraz pakiety dla Twojej firmy.

 • Informacja o danych osobowych

  Zgody są dobrowolne i możesz wycofać je w każdym momencie bez jakichkolwiek negatywnych konsekwencji. Ich udzielenie jest jednak niezbędne, aby otrzymać bezpłatnie publikację.

  Zaznacz, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych, w tym w celu otrzymywania informacji handlowych na podany adres e-mail, przez:

 • Dbamy o ochronę przekazywanych nam danych zgodnie z RODO, dlatego pamiętaj, że:
  - podanie danych osobowych i wyrażenie zgód na ich przetwarzanie jest całkowicie dobrowolne.
  - w każdej chwili przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych osobowych, ich poprawiania i wycofania udzielonej zgody.
  - Twoje dane osobowe będą przetwarzane, by dostarczać Ci dopasowane do Twoich potrzeb aktualne informacje o najważniejszych wydarzeniach branżowych, bezpłatnych szkoleniach, premierach i narzędziach usprawniających Twoją pracę.
  - nie sprzedajemy Twoich danych osobowych jakimkolwiek podmiotom.