Zespół

Redakcja

Adam Jadczak, redaktor naczelny

AdamO IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku. Wcześniej m.in. dziennikarz technologiczny w „Gazeta i Komputer”, dodatku do Gazety Wyborczej. Na przełomie 17 lat w magazynie Computerworld pracował jako: dziennikarz, redaktor działu Wiadomości, zastępca redaktora naczelnego, redaktor naczelny serwisów IDG Business Media, redaktor prowadzący wydania specjalne, w tym: Computerworld TOP200 (wersja polska i angielska), Polski Rynek Usług IT, MSP Standard. W ramach projektu Rynek Pracy Dla Specjalistów IT przygotował raporty Kariera w IT i Gdzie na studia IT. Prowadził też raporty Internet Standard (m.in. Internet 2K12, eCommerce 2012, adStandard 2012, Social Media 2012).  Redaktor roku 2009 w IDG Poland za projekt Computerworld „20-lat polskiej branży IT”.

Kontakt:

+48 514 020 777

adam.jadczak(at)itwiz.pl

 

Adres redakcji:

ITwiz Media Group sp. z o.o.

Dago Centrum, Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa

 


 

Piotr Waszczuk, zastępca redaktora naczelnego

PW1_miniatura_zespolZastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń. Wcześniej, przez ponad sześć lat dziennikarz tygodnika Computerworld i serwisu internetowego Computerworld.pl. Prowadził m.in. wydania specjalne Computerworld poświęcone systemom klasy ERP, Business Intelligence oraz CRM, a także problematyce zarządzania projektami oraz szkoleń IT.

Kontakt:

+48 600 550 711

piotr.waszczuk(at)itwiz.pl

 


Biuro Reklamy

Dominika Marszycka, Sales Manager

dominika_marszycka_aZe sprzedażą B2B w branży IT związana jest od ponad 14 lat. Swoje doświadczenie zawodowe uzyskała pracując w Biurze Reklamy IDG Poland. Od 2005 r. zajmowała się obsługą kluczowych klientów firmy. Następnie przez 6 lat była kierownikiem sprzedaży Magazynu CIO. Zajmowała się również realizacją m.in. niestandardowych projektów dostosowanych do indywidualnych potrzeb Partnerów łączących działania w wydaniach papierowych, serwisach online, udziale w konferencjach oraz programów lead generation. W zespole ITwiz od maja 2014 roku odpowiada za sprzedaż wszelkich projektów reklamowych.

Kontakt:

+48 501 010 868

dominika.marszycka(at)itwiz.pl

 


 

Grażyna Skibniewska, Sales Manager

Grazyna_Skibniewska_ITwizW zespole ITwiz od 1 sierpnia 2016 roku odpowiada za sprzedaż do kluczowych klientów. Z klientami branży IT współpracuje od ponad 25 lat. Na przestrzeni ostatnich lat wspierała wiodące firmy informatyczne w projektach wizerunkowych, lead generation, a także kampaniach w mediach tradycyjnych i internetowych oraz w działaniach zintegrowanych. Ostatnio realizowała je w ramach tytułów biznesowych wydawnictwa IDG Poland, w tym m.in. Computerworld, Networld oraz Magazynu CIO. W IDG Poland odpowiadała także m.in. za działania sprzedażowe na potrzeby projektów Computerworld TOP200, Lider Informatyki i Klub CIO.

Kontakt:

+48 515 260 866

grazyna.skibniewska(at)itwiz.pl

 


Współpracują

Marcin Marciniak, redaktor

Marcin_Marciniak_ITwizJeden z niewielu dziennikarzy, który jest jednocześnie inżynierem systemowym. Przez ponad dekadę pracował w redakcji Computerworld jako dziennikarz i redaktor działu technologicznego. Zajmował się też tematyką bezpieczeństwa – opracował m.in. dwa kolejne badania bezpieczeństwa sieci, wykorzystując przy tym specjalizowane narzędzia i ekspercką wiedzę. Był również członkiem rady programowej czterech edycji konferencji SEMAFOR. Jako dziennikarz merytoryczny był odpowiedzialny za ponad 10 konferencji tematycznych, w tym pierwsze w Polsce niezależne sympozjum poświęcone technologii sieci definiowanych programowo (SDN). Autor wielu opracowań i raportów specjalnych. Jest inżynierem rozwiązań bezpieczeństwa różnych firm, pracuje jako specjalista do spraw infrastruktury sieciowej jednego z operatorów telekomunikacyjnych.

Kontakt:

+48 790 519 941

marcin.marciniak(at)itwiz.pl

 


 

Paweł Okopień, dziennikarz

pawel_okopien_minDziennikarz technologiczny od 6 lat. Autor tekstów do magazynu i serwisu ITwiz. Obserwator szybko zmieniającego się rynku technologicznego z zaciekawieniem spoglądający na polskie start-up’y. Pasjonat nowinek na rynku elektroniki konsumenckiej. Autor artykułów wywiadów recenzji i relacji z konferencji branżowych. Pomysłodawca i organizator Media-Internet-Technologie – łódzkich spotkań poświęconych tematyce okołotechnologicznej.


 

Wanda Żółcińska, redaktor

WandaMa 12-letnie doświadczenie w pracy dziennikarza. Była redaktorem w wydawnictwie IDG w tytułach: Internet Standard, CEO, CFO, CMO oraz CIO. Autorka tekstów, analiz, badań i materiałów wideo, których osią tematyczną jest przede wszystkim wykorzystanie IT w biznesie, rola dyrektorów informatyki oraz rynek ICT w Polsce i na świecie. Prowadziła portal internetowy CIO Magazynu Dyrektorów IT, a wcześniej – CEO Magazynu Top Menedżerów. Związana przez wiele lat z Klubem CIO i środowiskiem polskich dyrektorów IT. Autorka projektów specjalnych, m.in. była redaktorem prowadzącym publikacji „Korona IT. Edycja 2013″. Przygotowywała od strony programowej i prowadziła liczne konferencje, kameralne spotkania branżowe, moderowała debaty.

Kontakt:

+48 795 599 926

wanda.zolcinska(at)itwiz.pl

 


 

Norbert Gajlewicz, foto i wideo

NorbertFotograf, magister dziennikarstwa. Jego pierwszym miejscem pracy była redakcja Rzeczpospolitej. Od 2000 r. pracował dla jednej z największych agencji fotograficznych – Polskiej Agencji Fotografów Forum. Będąc jej szeregach otrzymał pierwszą nagrodę w Konkursie Polskiej Fotografii Prasowej. W późniejszym okresie wyspecjalizował się w fotografii biznesowej (m.in. dla Computerworld i CIO). Od 10 lat pracuje we własnym studiu fotograficznym Alfama Studio (www.alfama.com.pl), gdzie wykonuje różnego rodzaju sesje komercyjne. Pisuje także recenzje i artykuły poradnicze w miesięczniku fotograficznym Digital Foto Video.

Kontakt:

+48 501 244 554

norbert@gajlewicz.pl