CyberbezpieczeństwoRynekPREZENTACJA PARTNERA

Connections on the Road w Warszawie. Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie branży IT

Promocja

Eksperci Commvault – globalnego lidera w dziedzinie zarządzania danymi w środowiskach lokalnych, chmurowych i SaaS, partnerzy firmy, użytkownicy jej inteligentnych rozwiązań, a także… Haker Umysłów. Tak kształtuje się lista prelegentów konferencji spod szyldu Connections on the Road, która zawita do Warszawy w dniu 7 marca 2023. Rejestracja na to wyłącznie stacjonarne, „obowiązkowe” dla pracowników działów IT wydarzenie już się rozpoczęła.

Connections on the Road w Warszawie. Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie branży IT

W programie eventu znalazły się nie tylko inspirujące wystąpienia o zarządzaniu danymi i jego bezpieczeństwie, w tym o najgroźniejszych aktualnie cyberzagrożeniach czy proaktywnej strategii obrony „cyber deception”, ale i panele dyskusyjne, przykłady wdrożeń oraz pokazy demonstracyjne. Każda z sesji wypełniona będzie bezcennymi spostrzeżeniami i wskazówkami od liderów branży Backup & Recovery, bo takim – i to na skalę światową – jest firma Commvault. O swoim przodującym, wielokrotnie nagradzanym oprogramowaniu opowiada właśnie m.in. podczas wydarzeń z serii Connections on the Road organizowanych na wybranych, lokalnych rynkach.

Connections on the Road w Warszawie. Weź udział!

Tradycyjnie już podczas konferencji głos zabiorą też partnerzy i klienci firmy, przedstawiając swoją perspektywę i doświadczenia z obcowania z jej inteligentnymi usługami. Przewidziano nie tylko wykład reprezentanta Hewlett Packard Enterprise, ale i prezentację najlepszych praktyk par: partner & użytkownik rozwiązań Commvault, które tworzą Pure Storage i Aplitt, apex.it i PGE Dystrybucja oraz Netology i Grupa Żabka. Wydarzenie uwieńczy niesamowite, angażujące widownię show Hakera Umysłów, czyli Łukasz Płoszajskiego, znanego aktora i mentalisty. Widowisko odpowiada na pytania, które zadajemy sobie chyba wszyscy: czy można czytać ludziom w myślach i przewidzieć ich przyszłość?

Wszystko to – a także inne atrakcje, takie jak konkursy z nagrodami – odbędzie się w malowniczej scenerii neorenesansowego pałacyku w śródmieściu stolicy, mieszczącego obecnie Restaurację Baczewskich. Miejsce, które bez większego szwanku przetrwało historyczne koleje losu, ugości uczestników wydarzenia wykwintną, „galicyjską” kuchnią, a po zamknięciu programu eventu zaprosi do… degustacji autorskich nalewek. Rejestracja na konferencję już się rozpoczęła, a liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji, szczegółowa agenda oraz formularz zapisu znajdują się na stronie wydarzenia.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *