BiznesPREZENTACJA PARTNERA

Jak pozytywnie zaskoczyć swoich partnerów biznesowych? Zaprosić ich na UEFA EURO 2024™

Advertorial

Piłka nożna, biznes i wielkie emocje zawsze szły ze sobą w parze. Ważne mecze przyciągają na stadiony setki tysięcy kibiców spragnionych sportowych wrażeń. Skupiają one także wielu kluczowych sponsorów i wpływają w istotny sposób na biznes. Jednym z wydarzeń, które w tym roku rozgrzeją kibiców będą Mistrzostwa Europy w piłce nożnej – największy turniej piłkarski organizowany na Starym Kontynencie. To nie tylko szansa na przeżywanie piłkarskich emocji, ale też okazja do wypracowania długofalowych korzyści dla świata biznesu.

Jak pozytywnie zaskoczyć swoich partnerów biznesowych? Zaprosić ich na UEFA EURO 2024™

Piłkarskie emocje sprzyjają budowaniu relacji biznesowych

Jubileusz istnienia firmy, zwieńczenie ważnych negocjacji biznesowych albo inne wydarzenie wynikające ze specyfiki konkretnej działalności czy branży to momenty, podczas których warto zrobić dobre wrażenie na swoich partnerach biznesowych. Coraz częściej przedsiębiorcy decydują się na różne formy nagrodzenia swoich pracowników. Prezent w postaci pakietu hospitality, który umożliwia obejrzenie meczów UEFA EURO 2024™ w ekskluzywnych warunkach oraz pozwala na skorzystanie z szeregu atrakcji – w takich sytuacjach może to być prawdziwy strzał w dziesiątkę. Kibicowanie wyzwala wiele dobrych emocji, te zaś budują pozytywne doświadczenia i wspomnienia.

Pakiety hospitality od SPORTFIVE: pewność i ekskluzywność

W zbliżającym się turnieju UEFA EURO 2024™ wezmą udział 24 najlepsze drużyny narodowe, które na 10 niemieckich stadionach rozegrają łącznie 51 meczów. Mecz otwarcia zaplanowany jest na 14 czerwca 2024 roku w Monachium i zostanie rozegrany na słynnej Allianz Arenie – domowym obiekcie drużyny Bayernu. Wielki finał odbędzie się miesiąc później na Stadionie Olimpijskim w Berlinie. Wyłącznym sprzedawcą pakietów hospitality na wszystkie mecze UEFA EURO 2024™ w Polsce jest SPORTFIVE Poland, które jest częścią spółki joint venture 2024 Hospitality Experience AG, zapewniającą produkcję stref hospitality oraz ich komercjalizację. Pakiety pozwalają na przeżywanie sportowych emocji w wyjątkowych strefach biznesowych oraz oglądanie meczów z najlepszych miejsc na stadionie. Są one gwarancją obecności na turnieju, ze względu na to, że sprzedaż odbywa się na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”, w porównaniu do zwykłych biletów gdzie miała miejsce loteria.

Różne warianty pakietów dostępne dla zainteresowanych

Pakiety hospitality to nie tylko gwarancja możliwości obejrzenia meczu z najlepszych miejsc na stadionie. To również najwyższej klasy, starannie wyselekcjonowany dobór potraw oraz napojów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Kompleksowość i ekskluzywny wymiar usługi czynią ją idealnie dopasowaną do potrzeb i oczekiwań klientów biznesowych. Istnieje kilka wariantów pakietów hospitality na UEFA EURO 2024™: na pojedyncze mecze, na wszystkie spotkania rozgrywane na konkretnym stadionie (Venue Series), na mecze grupowe wybranej reprezentacji (Follow My Team) lub pakiet obejmujący półfinały i mecz finałowy (Final Series).

Pakiety hospitality na wydarzenia sportowe niosą szereg korzyści

Doświadczenia, które można dzielić w sportowej atmosferze z partnerami biznesowymi i pracownikami, mają bezcenny wymiar. Pozwalają skutecznie rozwijać i utrwalać relacje biznesowe – w końcu nie bez powodu mawia się, że piłka nożna łączy ludzi. Ponadto, sprzyjają atmosferze rozmów, współpracy – zaoferowanie możliwości udziału w tak ważnym wydarzeniu sportowym, jakim jest UEFA EURO 2024™ może być gestem, który zapadnie w pamięć w wyjątkowy sposób i może stać się impulsem do zbudowania i wzmocnienia trwałych relacji.

Dowiedz się więcej o pakietach hospitality na UEFA EURO 2024™ za pośrednictwem strony: https://sportfive.pl/sports/football/pakiety-hospitality-uefa-euro-2024

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *