InfrastrukturaCyberbezpieczeństwoPREZENTACJA PARTNERA

Konferencja Connections Live 2022: polscy eksperci o ochronie i zarządzaniu danymi w dobie ransomware

Promocja

W jaki sposób zminimalizować koszty zarządzania danymi? Czy można je skutecznie chronić przed coraz powszechniejszymi atakami hakerów? Jak najefektywniej modernizować istniejące środowiska danych? Między innymi na te pytania odpowiedzą specjaliści i klienci branży Backup & Recovery podczas Commvault Connections Live, konferencji online, której transmisja z Warszawy odbędzie się już 10 marca 2022. Właśnie ruszyła rejestracja na wydarzenie.

Konferencja Connections Live 2022: polscy eksperci o ochronie i zarządzaniu danymi w dobie ransomware

Zarejestrowani uczestnicy będą mogli śledzić prowadzone na żywo, inspirujące panele dyskusyjne, wykłady i prezentacje. Wystąpią nie tylko eksperci organizatora konferencji – firmy Commvault, ale i reprezentanci jej partnera, czy klientów korzystających z ich usług. Przewidziano też wykład Gościa Specjalnego, założyciela znanego portalu Niebezpiecznik.pl. Jak w szczegółach prezentuje się agenda spotkania?

Wydarzenie otworzy Rafał Słowiński, CEE & Nordics Area Vice President Commvault, który przedstawi wizję i kierunki rozwoju tej firmy – lidera globalnego rynku inteligentnych usług związanych z danymi. Będzie to okazja, by dowiedzieć się, jakie wyróżniki rozwiązań oferowanych przez Commvault zadecydowały o ich renomie i rynkowym sukcesie. Rafał Słowiński poprowadzi również rozmowę z Michałem Stadryniakiem, European Head of Digital Transformation w firmie International Personal Finance, oraz Robertem Tomaką, Deputy CIO w firmie Diagnostyka. Dlaczego obie korporacje – międzynarodowa grupa finansowa, w skład której wchodzi m.in. Provident Polska, oraz największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych – zdecydowały się właśnie na platformę Commvault? Jak wykorzystują ją w praktyce? Tego będzie można dowiedzieć się z panelu dyskusyjnego przedstawiającego rozwiązania Commvault i związane z nimi doświadczenia z perspektywy ich użytkowników.

Następnie odbędzie się wystąpienie Przemysława Fąfary, Senior Sales Engineer w Commvault, który wskaże pięć najważniejszych wniosków płynących z rzeczywistych ataków ransomware. Prezentując wybrane przypadki takich zajść, opowie, jak odtwarzano dane po atakach i jaką lekcję należy wyciągnąć z każdej z opisanych sytuacji.

Konferencja Connections Live 2022: polscy eksperci o ochronie i zarządzaniu danymi w dobie ransomware

W programie wydarzenia zaplanowano też wspólną prezentację firm Commvault (reprezentowanej przez Przemysława Mazurkiewicza, EMEA CEE & Nordics Sales Engineering Director) i Microsoft. Eksperci zaprezentują, jak wzmocnić strategię chmury hybrydowej dzięki rozwiązaniu ochrony danych Metallic, oferowanemu jako usługa. W miarę jak organizacje wdrażają swoje strategie chmury hybrydowej, adopcja modelu SaaS staje się jednym z ich priorytetów. Podczas tej sesji będzie można dowiedzieć się, w jaki sposób Metallic zapewnia najwyższej klasy ochronę danych dla maszyn wirtualnych, serwerów plików, baz danych i aplikacji SaaS – takich jak Office 365 czy Salesforce. Prelegenci opowiedzą też, w jaki sposób połączenie Metallic i zintegrowanego urządzenia (appliance) Commvault HyperScale X upraszcza lokalną ochronę danych i umożliwia jej łatwe rozszerzenie na chmurę.

Kolejna sesja udzieli odpowiedzi na pytanie, jak zapewnić efektywność kosztową dzięki dobrze zorganizowanej ochronie danych. Anna Rydel, Senior Sales Engineer w Commvault, przedstawi widzom nowoczesne praktyki backupu i odtwarzania, umożliwiające optymalizację zakresu ochrony danych, zmniejszenie kosztów ich przetwarzania i przechowywania w chmurze, a także zminimalizowanie czasu i nakładu pracy związanej z IT.

Wydarzenie sfinalizuje wykład Gościa Specjalnego, Piotra Koniecznego pt. “Wszystko można zhakować. Czyli jak podglądać kogoś przez telewizor i podsłuchiwać przez lodówkę?” Prelegent jest ekspertem ds. cyberbepieczeństwa, który od 16 lat pomaga największym polskim i zagranicznym firmom w zabezpieczaniu ich sieci przed atakami, a także wielokrotnym zdobywcą nagród za najlepsze prelekcje na największych polskich konferencjach poświęconych bezpieczeństwu IT. Może też poszczycić się zdobyciem prestiżowej nagrody Digital Shapers 2018 magazynów Forbes i Business Insider. Na co dzień pracuje jako wykładowca studiów podyplomowych z cyberbezpieczeństwa na Akademii Marynarki Wojennej i AGH. Jest też założycielem Niebezpiecznik.pl, kilkudziesięcioosobowej firmy doradczej, która nie tylko konsultuje projekty pod kątem bezpieczeństwa IT, ale także prowadzi największy w Polsce serwis poświęcony tematyce szeroko rozumianego cyberbezpieczeństwa i prywatności.

Więcej informacji, szczegółowa agenda Commvault Connections Live i formularz rejestracji na wydarzenie znajdują się na tej stronie.

By być na bieżąco, dołącz do dyskusji online, używając oficjalnego hashtagu wydarzenia #ConnectionsLive i obserwując Commvault na Twitterze bądź LinkedIn.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *