SprzętRynek

Z myślą o wymaganiach dzisiejszego biznesu − Fujitsu LIFEBOOK U9311X

Promocja

Fujitsu LIFEBOOK U9311X to najnowsze wydanie flagowego ultrabooka 2w1 japońskiego producenta. Jakie cechy decydują o tym, że to doskonały sprzęt dla użytkowników biznesowych, będących w ciągłym ruchu?

Z myślą o wymaganiach dzisiejszego biznesu − Fujitsu LIFEBOOK U9311X

Mobilność i ergonomia pracy

Dzięki składanemu, matowemu ekranowi 360 stopni, Fujitsu LIFEBOOK U9311X doskonale dostosowuje się do potrzeb użytkowników. Ekran można obsługiwać dotykowo lub za pomocą rysika. Urządzenie w mgnieniu oka zmienia się z notebooka w tablet, a niewielki rozmiar i lekka, magnezowa obudowa pozwalają bezproblemowo zabrać ten sprzęt ze sobą wszędzie.

Dłuższa, oficjalna prezentacja online związana z ważnym projektem, a zaraz potem – luźna rozmowa ze współpracownikami, w celu omówienia szczegółów? Fujitsu LIFEBOOK U9311X sprawdzi się w każdej sytuacji, zarówno stacjonarnie, jak i w podróży. Decyduje o tym właśnie elastyczność, opracowana z myślą o aktywności biznesowej w czasach pracy hybrydowej. To pozwala na dostosowanie sprzętu do aktualnego modelu działania.

Z myślą o wymaganiach dzisiejszego biznesu − Fujitsu LIFEBOOK U9311X

Wydajność i bezpieczeństwo

LIFEBOOK U9311X umożliwia nawet 11 godzin pracy na baterii, a dzięki szybkiemu rozwiązaniu QuickCharge ładuje się do 80% w godzinę. Ultraszybkie i pełnowymiarowe porty umożliwiają połączenie go z innymi sprzętami szybko i sprawnie. Bezpieczeństwo danych zapewnia m.in. autorski czytnik układu krwionośnego PalmSecure. Całość pracuje pod kontrolą systemu Microsoft Windows 10 Pro lub najnowszego Windows 11.

Nigdy więcej nerwowych spojrzeń na kontrolkę stanu baterii podczas ważnych zadań. Skonfiguruj dokładnie takie stanowisko pracy, jakiego w tej chwili potrzebujesz i bądź pewien, że Twoje cenne dane są chronione. LIFEBOOK U9311X to najwyższe standardy wydajności i bezpieczeństwa, jakich oczekują użytkownicy biznesowi.

Dowiedz się więcej:

Obejrzyj materiał video i poznaj szczegółową specyfikację Fujitsu LIFEBOOK U9311X

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.