Rynek

CBSG Polska i INNERGO będą wspólnie wspierać społeczność AppleCommunity w Polsce

Wspomniane partnerstwo zakłada ścisłą współpracę przy promowaniu rozwiązań Apple poprzez organizację wydarzeń, skierowanych zarówno do przedsiębiorców, jak i indywidualnych użytkowników produktów Apple – poinformowali przedstawiciele obu firm.

CBSG Polska i INNERGO będą wspólnie wspierać społeczność AppleCommunity w Polsce

Firma CBSG Polska specjalizująca się w dostarczaniu usług i szkoleń Microsoft dla firm, ale również szeroko pojętego rynku edukacyjnego, wspólnie z INNERGO, zajmującym się z kolei dostarczaniem rozwiązań Apple At Work, a także będącym integratorem wspierającym cyfrową transformację firm, planują zorganizować szereg inicjatyw mających na celu promowania rozwiązań Apple dla biznesu w Polsce.

„Niektórzy są bardzo zdziwieni, gdy dowiadują się, że powstanie AppleCommunityPL zainicjowali ludzie, którzy od lat zawodowo związani są z rozwiązaniami Microsoftu. Jednak, gdy przyjdą na nasze spotkania to zaczynają rozumieć skąd to się bierze. I pozyskują wiedzę, jak wprowadzać urządzenia Apple do organizacji, które są określane jako „windowsowe”. Widzą też ewidentne korzyści z korzystania z komputerów Mac, iPadów czy iPhone’ów oraz dowiadują się, że nie trzeba wszystkiego co się zrobiło do tej pory wyrzucać do kosza” – skomentował Paweł Pławiak CEO CBSG Polska.

Obie firmy chcą stworzyć inspirujące miejsce, które przyciągać będzie zarówno przedsiębiorców, pracowników działów IT, jak i pasjonatów technologii.

“Jesteśmy dumni, że jako Apple Authorised Enterprise Reseller możemy aktywnie wspierać społeczność Apple w Polsce. Ta współpraca pozwoli nam dzielić nasze doświadczenie w obszarze wdrożeń Apple At Work oraz  jednocześnie wspierać społeczność Apple. Wiele światowych firm, takich jak SAP, IBM czy Cisco przeszło na komputery Mac i mają twarde dowody, że to się opłaca. W Polsce wiele firm też już to zrobiło, jak chociażby Netguru, dla którego świadczymy kompleksowe usługi” – dodał Paweł Dąbroś, CEO&Co-founder INNERGO

Przedstawiciele CBSG Polska oraz INNERGO zachęcają wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami Apple do dołączenia do AppleCommunityPL oraz śledzenia najnowszych wydarzeń i inicjatyw. A także do wysłuchania i obejrzenia “Rozmowy w INNERGO”, w której eksperci przybliżają ideę AppleCommunityPL.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *