BiznesInfrastrukturaPREZENTACJA PARTNERA

Efektywne podejście do procesów cyfryzacji przedsiębiorstwa

Advertorial

Umiejętne wykorzystanie nowych technologii ma dziś ogromne znaczenie dla możliwości zachowania ciągłości operacyjnej oraz rozwoju biznesu. Umożliwia też optymalizację procesów, poprawę doświadczeń klientów i wdrażanie nowych modeli biznesowych. Czy jednak dla osiągnięcia sukcesu w projektach cyfryzacji kluczowe znaczenie może mieć współpraca z jednym partnerem świadczącym kompleksowe usługi? Czy takie podejście przyniesie efektywność kosztową i operacyjną?

Efektywne podejście do procesów cyfryzacji przedsiębiorstwa
Urszula Kruczek, Dyrektor Komercyjnej Sprzedaży Rynku Enterprise i Usług ICT, T-Mobile Polska

Na potrzeby szerzej zakrojonych, strategicznych projektów transformacyjnych niezbędne staje się przede wszystkim zapewnienie bezpiecznego i sprawnego dostępu do zasobów IT znajdujących się zarówno we własnym centrum danych, jak i w chmurze obliczeniowej. Nie mniejsze znaczenie ma też sprawność wewnętrznej komunikacji oraz wymiany danych niezależnie od lokalizacji użytkownika. Potrzeby takie oznaczają nie tylko konieczność pozyskania właściwych technologii i optymalnego ich wykorzystania, ale też wyboru właściwego partnera.

Praca z największymi klientami jest wymagająca. Oczekują oni umiejętnego łączenia kompetencji i rozwiązań z różnych dziedzin oraz współpracy na zasadach partnerstwa. Jako dostawca usług i technologii współpracujemy z firmami reprezentującymi praktycznie wszystkie branże, również te charakteryzujące się największymi potrzebami, jak banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, placówki medyczne, sieci handlowe czy przedsiębiorstwa energetyczne. Dzięki temu dysponujemy doświadczeniem, które w połączeniu z szeroką paletą rozwiązań pozwala nam być partnerem w cyfrowej transformacji – Urszula Kruczek, Dyrektor Komercyjnej Sprzedaży Rynku Enterprise i Usług ICT, T-Mobile Polska

Jeden partner oferujący kompleksowo rozwiązania ICT gwarantem ciągłości działania

Duża skala działalności oraz fakt, że jest ona skupiona wokół nowoczesnych technologii stawiają operatorów telekomunikacyjnych, takich jak T-Mobile, w pozycji idealnego partnera. Dysponują oni bowiem:

  • infrastrukturą dostępną na terenie Polski – sieciową, chmurową i data center oraz cyberbezpieczeństwa – Security Operations Center;
  • najnowszymi technologiami i rozwiązaniami;
  • zespołami ekspertów – którzy, dzięki kompleksowej ofercie, posiadają kompetencje we wdrażaniu rozwiązań ICT i bogate doświadczenie we współpracy z firmami z różnych branż. Klienci mogą więc oczekiwać konsultacji i doradztwa na najwyższym poziomie oraz propozycji rozwiązań szytych na miarę, najbardziej efektywnych dla organizacji.

T-Mobile wspólnie z T-Systems rozwijają ofertę wprost odpowiadającą potrzebom złożonych projektów biznesowych. Obecnie – poza typowymi usługami związanymi z dostępem do internetu, budową sieci rozległych, w tym SD-WAN, spółki dostarczają m.in. rozwiązania wspierające transformację środowisk aplikacyjnych, wdrażanie rozwiązań dostępnych w modelu chmury obliczeniowej, private, hybrid i multicloud, kompleksowe usługi z zakresu bezpieczeństwa danych, infrastruktury oraz urządzeń mobilnych, a także usługi wspierające tworzenie i zarządzanie nowoczesnymi, zwinnymi środowiskami pracy zdalnej i zespołowej. Na uwagę zasługują również inteligentne rozwiązania w obszarze internetu rzeczy (IoT), czego przykładem może być wdrożenie zdalnych odczytów ciepłomierzy z wykorzystaniem innowacyjnej technologii NB-IoT w firmie Veolia Energia Polska.

Złożone projekty transformacyjne stają się podstawą do dalszego rozwoju kompetencji i oferty T-Mobile i T-Systems. Wypracowane na przestrzeni lat praktyki i rozwiązania znajdują zastosowanie w projektach
realizowanych zarówno dla dużych firm, jak i mniejszych organizacji. Głównym celem jest zapewnienie nie tylko efektywności kosztowej, lecz także organizacyjnej po stronie klienta.

Rozwiązania niezbędne do rozwoju biznesu

Fundamentalne znaczenie dla cyfrowej transformacji ma zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa na wszystkich poziomach infrastruktury IT – od centrum danych i sieci rozległych, po urządzenia końcowe, z których korzystają użytkownicy. Operator, który posiada doświadczenie w ochronie własnych zasobów oraz danych wielu milionów klientów, zyskuje niewątpliwą przewagę rynkową. Rozwiązania T-Mobile w naturalny sposób komponują się także z modelem cloud computing. Poza autorskimi rozwiązaniami chmurowymi operator wspiera m.in. tworzenie środowisk wielochmurowych opartych na usługach świadczonych przez największych światowych i lokalnych dostawców.

Kompleksowa oferta T-Mobile jest odpowiedzią na potrzebę efektywnego prowadzenia i rozwoju biznesu w zmieniających się realiach gospodarczych.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *