CIORynek

Infografika: 14 przewag platformy HPE Primera nad tradycyjnymi macierzami dyskowymi

HPE Primera to najnowsza macierz dyskowa przeznaczona do zastosowań o krytycznym znaczeniu biznesowym. Dowiedz się co różni ją od typowych macierzy.

Wśród najistotniejszych różnic znajdują się m.in. kwestie związane z zapewnieniem nieprzerwanego działania aplikacji oraz kontrolą ich wydajności, elastycznością użycia i ochroną inwestycji, a także łatwością prowadzenia prac administracyjnych. Na poniższej infografice zaprezentowano najistotniejsze aspekty wyróżniające platformę HPE Primera od tradycyjnych macierzy dyskowych.

Infografika: 14 przewag platformy HPE Primera nad tradycyjnymi macierzami dyskowymi

Aby pobrać infografikę w formacie PDF, kliknij tutaj.

Zapraszamy na polską premierę platformy HPE Primera

Infografika: 14 przewag platformy HPE Primera nad tradycyjnymi macierzami dyskowymiOficjalna prezentacja HPE Primera na polskim rynku odbędzie się 24 października 2019 roku w Warszawie – podczas konferencji organizowanej przez firmę Hewlett Packard Enterprise. Zapraszamy do udziału. Szczegóły na temat agendy konferencji “HPE Primera – Nowa era inteligentnego przechowywania danych”, a także formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych udziałem w polskiej premierze HPE Primera znajdują się na stronie: https://connect.hpe.com/HPE-Primera-Warszawie. Zapraszamy!

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *